Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire barmok az...

Miért ennyire barmok az emeberek, miért van ez?

Figyelt kérdés

Arra a jelenségre gondolok mikor azok az emberek akik anyagilag jól vagy nagyon jól élnek mind-mind valami fajtiszta tiptop popsinyaló kutyájuk van, és aki gazgad és keverék kutyája van az biztos sajnálja rá a pénzt.

Ez már régóta bennem van, de szerintem mindig idegesíteni fog, pl ott van Szabó Zsófi, őt láttam legutoljára, vagy pl Zuckerberg vagy a celebek. Miért van ez a buta elképzelésük az embereknek?



2018. máj. 15. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Mivan?
2018. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyeneken ne gondolkodj értelmetlen marhaság!Van ami van nekik magánügy! Foglalkozz valami értelmesebb dologgal ne ilyen hülyeségekkel!
2018. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem az összefüggést az emberi intelligencia és a tartott háziállatok fajtisztasága között.
2018. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Popsinyaló kutya xd
2018. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Én meg az egész emberiséget utálom. Elpusztitanám ezt a fajt telenyomva kész. Buta mindenki . Ennyi. Nem beteg vagyok hanem más intelligenciával bírok.

Sok titkom van tovább nem szolgáltatok infot . Továbbra viszlát emberiség

2018. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot. Szinte minden kutya fajtiszta. Néha van, hogy a kutyák farkassal, vagy dingókkal szaporodnak, de ez a teljes populációhoz mérve elhanyagolható mennyiség. Plusz szerintem itt engedélyhez kötött a dingó/farkas-kutya keverékek tartása, mert vad állatnak minősülnek. Arról nem is beszélve, hogy nem is lenne praktikus, mivel az ilyen egyedek általában sokkal erőszakosabbak mint a fajtiszta társaik. Szóval teljesn érthető, hogy a gazdagok is fajtiszta kutyát tartanak és nem váltják ik a magánállatkerti engedélyt azért, hogy egy vadállatot tarthassanak.
2018. máj. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"más intelligenciával bírok." :D :D :D Mindenki azt hiszi, hogy különb a másiknál. Ezért is gondolom azt, hogy barmok vagyunk mindannyian :D
2018. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!