Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek nem furcsa, ha a szülő...

Nektek nem furcsa, ha a szülő együtt cigizik a gyerekével? Titeket mennyire "támogattak" ebben a szüleitek?

Figyelt kérdés

Egy ismerősünknek van egy 16-17 éves lánya (nem tudom pontosan, csak szokott mesélni róla), ma reggel láttam, hogy együtt cigiztek a buszmegállóban. Nekem olyan furcsa ez, hiszen egy káros szokás. Persze ha valaki felnőtt, azt csinál amit akar.

Nektek a szüleitek hogy álltak ehhez a témához?


2019. okt. 11. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anno, amikor a szüleim rájöttek, hogy stikában cigizek, akkor azt mondták, hogy inkább előttük cigizzek.
2019. okt. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és én is 16-17 voltam.
2019. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Így érthető. köszi :)
2019. okt. 11. 08:27
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Olyan 16-17évesen kezdtem el cigizni,szüleim tudtak róla de előttük nem cigizhettem.Először olyan 19éves korom körül gyujtottam rá anyuval.

Az összes ismerősöm cigizett de csak az én szüleim fogták fel ugy hogy inkább nyugodtan a szobámban mint bujkálni meg felgyujtani a garázst.Megtiltani egyébként nem lehet,aki cigizni akar az fog is megtalálja a modját.Az szűlő pedig aki cigizik és tiltja a gyerektól elég képmutató.Azóta letettem a cigit,férjem soha nem cigizett kiváncsi leszek a lányomnál hogyan alakul.

2019. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem biztatják. De egyébként is csinálná, csak titokban. Így talán elveszik a varázsa, mert nem lesz titkos, izgalmas.
2019. okt. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta engedik a szüleim a cigizést .. elveszett a varázs :D

Külsős szemmel vicces volt hogy szüleim vették , de egy idő után már nem láttam értelmét .

3 éve nem cigizek


20/F

2019. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon néha gyújtottam csak rá tizenévesen, akkor is max nagyobb társasággal. Aztán mikor 18 munkám lett és vettem magamnak, - mert mindenki a dohányzóban beszélt meg mindent :D ,- és otthon egyszer idegességemben rágyújtottam, és anyám nem szólt semmit, mert ő is dohányzik. Annyit beszéltünk meg, hogy mindenki a saját pénzén vegye.
2019. okt. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18*évesen
2019. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, én is 17 évesen cigizni kezdtem, és volt, hogy apámmal kimentem az erkélyre otthon, mondjuk ez inkább szociális okokból volt (ilyenkor tudunk jókat dumálni úgy, hogy mostohaanyám nem volt ott), mint konkrétan a cigizés miatt.

Számomra furább, amit nemrég mesélt egy szülőtárs, hogy a 7.-os fiuk, ha velük van, simán megihat egy-két sört. Nem vagyok prűd, de ezt korainak tartom.

2019. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Számomra furcsa.
2019. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!