Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a műszempilla...

Szerintetek a műszempilla szép vagy ri_bancos?

Figyelt kérdés
Nekem valamiért nagyon ri_bancos benyomást kelt, miért jó egyáltalán?
2019. okt. 12. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Közönséges hatást kelt és önértékelési problémákkal küzdő emberre utal. Szerintem. Kivéve ha munkaeszkoz de akkor gondolom szilikonmell stb. is van.

Nekem nem jön be f29

2019. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a minőségétől függ, illetve attól, hogy milyen hozzáértéssel lett felragasztva.
2019. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Adri+ ***** válasza:
0%

A műszempilla szerintem tutin illhet a csajra : csak

építtesd, és tudd hordani. A Barbin jól állt.

Viszont vigyázz vele, mert vannak vele nem kompatibilis

munkahelyek is : zöldségElőkészítő, melegKonyha, .. .

Ott le tud csúszni, ha elvéted, hogy mikor szeretnél építtetni.


Szép napot kívánok :


Adri+

2019. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy normális muszempilla tetszik, ami nem természetellenes, nem süt róla messziről. Kipróbálnám 1x én is, csak féltem a saját pilláimat is, hogy kihullana tőle, annyit meg nem ér nekem
2019. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Az előző baratnombol akkor abrandultam ki amikor meglattam a szőnyegen a leesett pillajat. Gusztustalan, hogy miket be nem vetnek a nők h jobban nézzenek ki. Azt hiszitek h nem látjuk h mű? Szánalmas az igyekezet h minél jobb csajnak tunjetek.
2019. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Ribis,sokan is hordják.Sokszor azt sem lehet eldönteni hogy nyitva,vagy csukva van a szem
2019. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A családomban senki nem hord műszempillát, távolabbi rokonságban sem, de az a véleményem, hogy egy ízléses, normális helyen készített műszempilla (szálanként feltettre gondolok) nem r.ibancos. Van, akinek rövid és ritka a szempillája, az nem vészes. Sokszor nem is lehet megkülönböztetni, hogy nem a sajátja. A kirívó, ráadásul bazi nagy, itt-ott levált műszempilla nekem sem tetszik.
2019. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Műszempilla, sok smink, drága kiöltözős feszes ruhák, haspóló, szerintem ez mind mind ribis, és ha lenne is egy lány aki megszeret engem és ilyeneket hordana, vagy sikerülne megkérnem hogy ilyet ne hordjon, vagy nem foglalkoznék vele tovább. Bocsi, csak őszinte vélemény, az én barátnőmet ilyen hülyeségek miatt nem fogják lesni, remélem találok olyat aki nem ilyen tipikus trendi izéke..

18f

2019. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Igényes kozmetikusnál épített 1D és 2D pilla nagyon szépen ki tudja hangsúlyozni a szemeket, teljesen természetes hatású is lehet. Páromnak sokáig fel sem tűnt, hogy az 1D pillám nem igazi. Sokkal szebb tud lenni, mint a csomósra spirálozottak.


Amit az egyik kérdező “megtalált a földön” az nem épített pilla volt (ugyanis az szálanként esik ki, az eredeti szempilla cserélődése folyamán), hanem valami olcsó felragaszthatós. Mindenből túlzásba lehet esni és el lehet igénytelenkedni occsón, de egy profi, természetes műszempilla nagyon vonzó is lehet

2019. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%
Akkor hordd a kis pillaidat. És mesélj még mivel csapod be a párodat?
2019. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!