Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Még sosem volt műszempillám....

Még sosem volt műszempillám. Ha azt szeretném, hogy karácsonyra szép legyen még akkor melyik héten csináltassam meg addig?

Figyelt kérdés

Nektek mennyi ideig marad szép?

Mennyiért csináltatjátok?

Mennyi időnként mentek?

19L



2017. nov. 28. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2D-s pillám van, imádom. 2 hetente megyek, de 3 is elég lenne igazából, csak én nagyon ráfüggtem :D


Moat kérj időpontot és az utolsó lehetséges alkalommal menj (pl dec. utolsó munkanapja, nem tudom mikorra esik, meg hogy mikor dolgozik a kozmetikusod)

Úgy tutira szép lesz!

Amikre nagyon figyelj:

1.SOHA ne használj olaj tartalmú sminklemosót. Oldja a ragasztót.

2. Kerüld a gőz minden létező formáját! Sajnos nem jó a pilláknak a hosszas fürdőzés sem.


Ha vigyázol, sokáig szép maradhat :)

2017. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1 D pillám van, nagyon szeretem. Nem látszik, hogy mű bár biztos az is számít hogy jól képzett, jó anyagokkal dolgozó szakemberhez járok. Minél később menj. Olyan 21 vagy 22-én.

3 hetente megyek

4500 ft

2017. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem karácsony előtt vagy 3-4 nappal:)
2017. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem ajánlom sajnos. :( Én 2x voltam, baromi sok pénzt otthagyva, és tényleg profi volt a lány, de egyszerűen ahogy jöttek le, úgy a saját pilláim is velük együtt... hacsak nem tervezed állandóan töltetni nem ajánlom. Inkább egy komplett soros szempillát vegyél - a tincses nehezebb- (ardell, ami ocsóbb, de tudsz rendelni cultbeauty-ról huda stb., morphe is most jött ki velük és 10$ egy pár, ami olcsóbb is mint ha csináltatnád és többször is fel tudod tenni) amit simán ragasztóval felhelyezel. Nem árt a pilláidnak és gyönyörű hatást lehet vele elérni!
2017. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!