Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez így? Sok ilyen...

Miért van ez így? Sok ilyen ember van?

Figyelt kérdés
Van egy majdnem rokonom, akivel eddig nem volt köztünk sok kommunikáció, még ha egy társaságban voltunk, akkor is mindig csöndes volt, alig beszélt. Azt láttam rajta eddig is, hogy okos, meg jó a humora, de most együtt mentünk ketten valahova és iszonyat jót beszélgettünk, mintha csak egyszer abbamaradt volna és most folytatnánk. De tényleg szerintem én még nem is beszelgettem senkivel ilyen jót. Nem is értem. De egyébként meg tok szégyellősnek tűnik, és ha sokan vagyunk, nem beszel, pedig irtó jófej. Nagyon megszerettem, csak nem tudok mindig kiigazodni rajta.

2019. okt. 14. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg olyan ember van, aki nagyobb vagy ismeretlenebb társaságban nem tud feloldódni, de kettesben vagy kisebb csoportban megnyílik és kiderül, hogy nagyon jó fej.
2019. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen ember van aki nagyobb társaságban akár ismerősök, akár családtagok vagy nem túl közeli ismerősökkel van nem tud igazán feloldódni. de ha csak 2-3 emberrel van együtt vagy csak ketten vannak akkor sokkal feloldottabb tud lenni. Sok ilyen van, én magam is ilyen vagyok, igaz sokszor ha közeli ismerősökkel vagyok körbevéve akkor velük is elég jól eltudok beszélgetni tehát egy nagyobb társaságba is feltudok oldódni ha közeli ismerősök. Ha nem olyan közeliek akkor annyira nem.
2019. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak kettesben tudok igazán jól beszélgetni, feloldódni.
2019. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, hogy nem tudok érvényesülni idegenek közt, illetve nagy társaságban.
2019. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarom "fényezni"magam,de hasonló tulajdonságaim vannak nekem is.Kicsit nehezen oldódom fel egy társaságban ahol kevésbé ismernek,de később ez teljesen megszünik és észrevétlenül én leszek az akire sokan figyelnek.

Jó humorom van,és szívesen beszélgetek olyan emberekkel akik ezt szeretik.

2019. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!