Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan ennyire utálják...

Komolyan ennyire utálják egymást a magyarok?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés és a hozzászólások gondolkodtatott el.


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..



2019. okt. 16. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem, a magyarok mindenkit utálnak.
2019. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A hozzászólásokat olvasva (főleg a kérdező konventjeinél) végig olyan érzésem volt, hogy a magyarok szívből utálják egymást.

Valóban nem szép dolog, amikor valaki "átveri" a munkáltatót.

De!

Ismerőseim közül én sok ellenpéldát is hallottam, sajnos.

Pl.

- 4 éve dolgozott már az irodában, amikor elvetélt. 1 hónap múlva felmondott neki a munkáltató.

- 6 év munkaviszonnyal elment szülni (8. hónapig dolgozott). 1,5 év múlva ment vissza dolgozni. Pár hónap mulva felmondtak neki.


A másik a külfölddel való példálózás. Szerencsére ilyen ismeretségem is van.

Valóban nincs nekik 3 év "engedélyezett" otthonlét.

De!

- Keres annyit a férje, hogy nem kell dolgoznia és nem nélkülöznek

- A gyereke fél éves korától visszament dolgozni 4 órában! Vagyis ha még valaki szoptat stb. vígan hazaér a következőre.

- A cégnél van bölcsi, bármikor kiugorhat hozzá, hogy lássák egymást vagy gyorsan megetesse.

- Homeoffice, így otthonról végzi a munkát.


Ha Magyarorszagon is lennének hasonló lehetőségek, biztosan csökkenne a "hogyan játszuk ki a rendszert" .

Bár már nem vagyok biztos abban, hogy ebben az országban megvalósítható lenne. Vegülis miért legyen valakinek jó, ha nekem nem lehet hozzáállás mindent elront.

2019. okt. 16. 23:28
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
A magyar egy patkány nép
2019. okt. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De miért ilyen? Miért fáj sokaknak, ha valakinek jó? Miért nem arra törekszik, hogy neki is jó legyen? Inkább el akarják venni azt a picit is, és örül, hogy szenvedni látja a másikat.

Annyira szomorú.

2019. okt. 17. 08:54
 5/7 anonim válasza:
33%
A magyar egy gusztustalan, irigy, legallja patkany nep ilyen teren. Tisztelet a kivetelnek mert nem mindenki ilyen. A tobbsegnek faj az ha masnak jobb elete van..tobbet keres..sikeresebb. De a legnyomorultam emberek csinaljak ezt mindig. Akinek semmi nem jon ossze..csak a panaszbol all..az egesz elete romokban de nem is kuzd azert hogy jobb legyen. Varjak a csodat..ingyen kellene nekik minden. Azt hiszik h a sikeres embereknek csak az olukbe pottyant a siker. A penzt is ingyen dobaljak hozzajuk. Mindig a kifogasokat keresik. Ennek ezert konnyu...annak meg azert konnyu. Egyszeruen nem tudjak elviselni h mas tesz azert es el is eri hogy jobb legyen. Irigykedni, utalkozni meg egyszerubb mint tenni. Meg a net tv ujsag..folyton kelti a gyulolkodest. Durvan ki lehet mosni az emberek agyat vele. Semmi penzert nem lennek magyar hiresseg:DDD Szerencsetlenek mit kaphatnak nap mint nap a jo magyar emberektol:D
2019. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Én csak a fideszeseket utálom.
2019. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy azért csinálják ezt, mert utálják a magyarokat. Egyszerűen csak ilyen aljasak.


Én magyar vagyok. Egy magyart sem utálok(lol Fidesz.. Még hasonlók). Senkit nem utálok, max nem kedvelek.


Nem feltétlenül utáljuk egymást. Vannak okok. Valakinek komolyabb oka van rá, valakinek nem.

Egyéntől függő.


Én szeretem a magyar népet. Intelligens, tehetséges és barátságos. Ezt általánosítva mondom, mivel így ismerem őket. Így ismerem magunkat. Bárkivel elkezdhetek beszélgetni a buszon, anélkül, hogy furán nézne rám.


Persze vannak kivételek. Ez erősíti a szabályt. Igen, ott vannak az idióták, az aljasok, a fukar emberek, de ilyenek vagyunk. Nem csak a magyarok. Mindenki ilyen. Elnézést. Minden népben vannak ilyen emberek. (persze az őslakosokat és hasonlókat ne vegyük most figyelembe...)

2019. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!