Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nullának érzem magam,...

Egy nullának érzem magam, mégsem szeretném ezt csinálni?

Figyelt kérdés
En szakitottam a baratommal, mert mindig masnak irogatott, atvert es jobb volt igy, viszont ez az egesz lenullazott teljesen. Nem fekudtem le senkivel, viszont csokoloztam 2-3 sraccal, es hanyingerem van most, mikor leirom, de igy volt. Nem akartam semmit, lefekudni se es kapcsolatot sem kerestem, csak jo volt. Olyat fogtam ki mindig, aki nem tapogatott, nem volt eroszakos, hanem megcsokolt es jol esett. Es mindig egy napokra szerelmes voltam, akartam ujra, mert igy nem ereztem magam nullanak, es tortent egy ilyen tegnap is. Es kb rbancnak erzem magam, de nem tudom, en nem vagyok kapcsolatfuggo, most sem akarok kapcsolatot csak picit erezni, hogy nem vagyok egy semmi. De errol le szeretnek szokni, mi van velem most?

2019. okt. 20. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális ha azt szeretnéd hogy szeressen valaki. Azért pedig mert csókolóztál pár emberrel ne érezd magadat rosszul.

Mikor szakítottak a barátoddal ?

2019. okt. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*szakítottál
2019. okt. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Modt önbecsülést epit ("ne erezzem magam semminek"),vagy önbecsülest rombol(r.bancnak erzem magam)?
2019. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*most ez
2019. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nyaron szakitottunk, julis kozepe fele. Korai persze masokkal csokolozgatni es nem tudom, arra a par percre erezni valamit, de csak jon. Nyilvan nem csinalom mindenhol ezt
2019. okt. 22. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond a világon ahogyan veled sem. Szenvedélyes nő vagy aki vágyik a törődésre. Ebből kiindulva biztosan jól csókolsz.
2019. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!