Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azért nem akarok esküvőt mert...

Azért nem akarok esküvőt mert félek attól, hogy valaki engem is beleértve sírni fog. Mit tehetnék, hogy ezen túltegyem magam? Hogy tudnék olyan esküvőt csinálni ahol megúszhatnánk az érzelgést?

Figyelt kérdés

Lehet bután hangzik, de utálom az ilyen érzelemkifejezős, sírdogálós hangulatot...egyszerűen a hideg kiráz ettől az egésztől....már arra is gondoltam, hogy esetleg 2 tanuval bemegyünk összeadnak és a szülőkkel , családdal utána lenne vacsora úgy, hogy nem látják ahogy összeadnak miket.

Tuti mindenki pityeregni és én ettől rosszul lennék.

Tudom hülyén hangzik, de tényleg a hideg kiráz ettől.

Nem jó érzés...rossz dolgok jutnak eszembe a sírásról meg a lelkizésről , egyáltalán nem jó dolgok és nem akarok egyáltalán, hogy bárki is elérzékenyüljön.

Mit tehetnék? Milyen esküvőt tudnánk így csinálni?

Csak mert a szülőknek mindkét oldalról az a vágya, hogy legyen valami.

Anyukám is mindig mondja , hogy látni akar fehér ruhában....

Mit tehetnénk, hogy a lehető legegyszerűbb és legkevésbé sírós legyen?

Mégsem rakathatunk be metál zenét...:S értitek...

Nagyon örülnék a használható ötleteknek..

A kérdés bármilyen furcsán is hangzik komoly...

előre is köszönöm a tippeket, ötleteket.



#esküvő #félelem #sírás #érzelemkinyilvánítás
2019. szept. 30. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy esküvő éppen azért szép, mert megható és örömteli. Ne várd, hogy az örömszülők nem fognak sírni. Én is sírnék pedig fiú vagyok.
2019. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát ettől félek én is , és szeretném ha olyan esküvőt sikerülne szervezni ami a legkevésbé megható.

Esetleg valami olyan zenével ami abszolút nem megható, de mégsem metál vagy valami idióta zene ami nem oda illik.

Arra is gondoltam, hogy sok gyerek kéne mert akkor nem ránk figyelnek , de sajnos nincs gyerek a családban..nemhogy sok, egy sincs.

Szóval nem tudom mi legyen. Az alap, hogy a ceremónia előtt lehúzok egy két felest de ez félek nem lesz elég.

Amúgy ne értsetek félre, normális vagyok bármily hihetetlen csak egyszerűen nő létemre nem bírom ezeket az érzelgős dolgokat.

2019. szept. 30. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam egy esküvőn, senki nem sírt vagy pityergett.
2019. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és milyen volt az esküvő? volt zene? beszéd?
2019. szept. 30. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én is voltam több esküvőn de nem tapasztaltam sirdogálást. :D
2019. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem látom, hogy lehetne ebből kompromisszum.

Te nem szeretnél nagy felhajtást, megható ceremóniát (ami tök oké, mert ez a te napod, nem a szüleidé), a rokonok viszont igen.


Nekem mondjuk jó és megható élmény volt a saját esküvőm, de én és a férjem is ragaszkodtunk ahhoz, hogy ha mi nem akarunk valamit (pl. mulatós zenét), csak a rokonok, akkor az nem lesz.


Szerintem csináld úgy, ahogy te szeretnéd, két tanuval, besétálva (és akár metál zenével :D).

Ha a párodnak is megfelel ez, akkor működhet. Most az, hogy a szülők mit akarnak, hát na... Ha neked nem fekszik, ne hozzájuk alkalmazkodjatok.

2019. szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4: Klasszikus, fehér ruhás, templom, vőfély meg minden.
2019. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!