Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem tudnak kikészíteni...

Csak engem tudnak kikészíteni amit az emberek csinálnak vagy nem csinálnak facebookon?

Figyelt kérdés
Például nem egy olyan volt, hogy jóba voltunk az illetővel, jókat beszéltünk, és azért tiltott le/nem írt vissza többé/kijelölt mint ismerőst, mert "a barátom nem szereti ha mással beszélek" vagy "utál téged a barátnőm" vagy egyszerűen semmi okot nem adott rá. Tudom, hogy ez csak internet, de annyira bántó. Vagy amikor soha nem köszöntenek fel egyes számomra "fontos" emberek. Vagy akár mert nem lájkolnak. Nevessetek ki, de nekem ezek a dolgok nagyon fájnak. Egyedül vagyok vele?

2019. okt. 24. 02:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a Facebookkal van a gond, hanem az emebrek szociális éretlenségével.
2019. okt. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is durva

Volt akivel szinte együtt nöttem fel lelkitarsak voltunk tamogattuk egymast a nehez elethelyzetekben amikor bnöje lett meg lazan ignoralt olyan indokkal nehogy az feltekeny legyen. Hat egy pillanat alatt ugy ereztem hogy hazugsag volt az a tiz èv.

Vagy exem pl mellettem millio növel beszelgetett mint haver, vagy tanfolyamtars vagy akarki, ertelmesen valtunk el maradtunk normalis kapcsolatban erre mikor nöje lett ö is ignoralt. (Mellettem nem ignoralt senkit)az is jo rosszul esett. Nem igy egy ilyen van hogy mellettem csajoznak, mas nö mellett en meg azt kapom hogy el lehet fàradni a p.csaba.mellettem meg miert nem ignoraltak mast?

2019. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"amikor bnöje lett meg lazan ignoralt olyan indokkal nehogy az feltekeny legyen. Hat egy pillanat alatt ugy ereztem hogy hazugsag volt az a tiz èv."

Nem volt hazugság! - akkor te voltál a nagyon fontos neki, most pedig a barátnője, akivel leélni akarja(?) életét.

.

Ha azt mondod, te még nem helyeztél át senkit rangsorodban, egyszerűen hazugnak nevezlek.

Tudod, rosszul eshet az embernek, amikor vele teszik ugyanazt, amit ő is megtett másokkal.

2019. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem erted akkor.

Vki mintha a testvered lenne vele együtt nöttök fel. Minden bajban ottvagytok egymas mellett. Nem nöi-ferfi kapcsolat.

2019. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint az évtizedes baratodat kidobni egy nö miatt.
2019. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nem, én évente egyszer ha felmegyek, a barátaimmal, rokonaimmal más módon tartom a kapcsolatot, személyesen vagy telefonon, ha messzebb vannak.
2019. okt. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán egy minimális színvonalat el kellene várni az emberektől akikkel ismerkedsz, barátkozol, kapcsolatot tartasz
2019. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a facebook kikészít, ne facebookozz! :-)
2019. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!