Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány megkérdezte tőlem...

Ha egy lány megkérdezte tőlem „téged nem igazán érdekelnek a lányok“ akkor nettó hominak tart?

Figyelt kérdés

Egy lány csoporttárs (egyetem) odajön hozzám hogy aláírom-e a szakkonferencia jelentkezési lapját (mellékes csak azt mutatom ezzel hogy nulla előzménye volt a dolognak).

Aláírom mondom. Erre megkérdezi minden előzmény nélkül: téged nem igazán érdekelnek a lányok ugye?

Mondom erre miután magamhoz tértem a kérdéstől hogy ugyan miért ne érdekelnének? Erre a csaj nem szólt semmit csak olyan lesajnálóan elmosolyodott mint az 5 éves hülyegyereknél szokás(kiöntötte a levest megint, hát istenem hülye szegény) és elment.


Tehát lefordítva nettó hominak tart?


2019. okt. 25. 20:52
 1/10 anonim válasza:
67%
bejössz neki
2019. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg.

De ebből ne vonj le téves következtetést önmagaddal szemben, nagyon valószínű, hogy hülye szegény. Már a rákérdezés módja is ezt bizonyítja.

2019. okt. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valamit elutasitasnak vehetett. Lehet probalt veled szemezni vagy barmi es neked nem tünt fel. Ezert sertödve muszaj volt beszolnia azt hiszi.

mennyi baj lenne az ilyennel kapcsolatban lenni

2019. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Elő kellett volna rántanod a brét és jól elverni vele.
2019. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az aláírás csak egy ürügy volt részéről, hogy beszélgetést kezdeményezzen, de Te a leírtak alapján az "aláíromon"+ kívül nem nagyon mondtál semmit.

Lehet, hogy erre a fent leírt kérdése volt a reakció...

2019. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"de Te a leírtak alapján az "aláíromon"+ kívül nem nagyon mondtál semmit."



Miért mit mondtam volna? Aláírod? Alá.

Mit mondtam volna még? A feltett kérdésre válaszoltam a mesedélutánhoz meg keressen más partnert.

2019. okt. 26. 16:56
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Érdeklődsz, hogy mit is írsz alá. Ha tudod, akkor is.

Megkérdezed hogy van.


Szegény lány. Vagy bejöttél neki, vagy csak ismerkedni akart. Persze nem biztos, hogy ez lett volna az egyetlen oka, amiért odament.


De őszintén. Ott volt valaki, akivel megismerkedhettél volna

2019. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"hogy mit is írsz alá. Ha tudod, akkor is."


Pontosan tudtam hogy mit írok alá, még tán jobban is mint aki aláíratta.


Érdeklődjek hogy van: egyrészt nem érdekel hogy van, leszarom, másrészt tolakodni se akarok. Én is rühellem ha azt kérdezik hogy vagyok. Hogy lennék. Szarul mint mindig, na de kit érdekel?

Senkit a világon csak udvariaskodva kérdezik. Erre az álszent szarra meg semmi szükségem

2019. okt. 29. 08:34
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem akartál vele ismerkedni akkor nem.

Akkor a véleménye se érdekeljen: hominak tart?

Egy: homoszexuális, vagy meleg.

Kettő: ha adtál rá okot, hogy melegnek gondoljon, akkor így jártál. Távolság tartó voltál vele, ezért gondolhatta.

2019. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És ha egy fiú távolságtartó annak mi más oka lehet minthogy homi. Világos. AZ hogy a csaj nem jön be neki és 2 szót se akar vele váltani az fel se merülhet, ugye. értem
2019. okt. 29. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!