Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki lány nem örököl semmit és...

Aki lány nem örököl semmit és nincs párja sem, hanem egyedül van és nettó 110-120at keres, annak hogyan lehet saját lakása Bp-en?

Figyelt kérdés
Jelenleg a szüleimmel lakom, de már mindjárt 30 vagyok és ez nagyon gáz így. Van diplomám, beszélek két nyelven és mégse sikerült eddig jobban fizető állást találjak. Mit tehetnék? Külföldre nem mehetek, mert a szüleim betegesek. Körülöttem azt látom, hogy az ismerőseimnek úgy van lakásuk, hogy örökölnek nagyiktól vagy a szülők lakását megterhelik ( bizonytalan a munkahelyem, döglődik a cégem, így ezt szüleim nem engedik és a nettó 110 kevés is banknak, mert önrészem csak 1 milló van)vagy a párjuk lakásában laknak vagy ketten együtt összefonak és hitelt vesznek fel. De nekem, főleg a mi válság idejéne gyikre sincs lehetőségem. Mit tehetnék?
2009. márc. 29. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha megírtad, hogy egyikre sincs lehetőséged, akkor marad az eddigi helyzet. Ennyi.
2009. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
72%
Sehogy nem tuddz lakást venni. Lottózz! És menj el egy albérletbe másokkal együtt, nem normális ennyi idősen szülőkkel lakni.
2009. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ennyibol mehetsz sajat alberletbe. Aztan majd konnyebben jon a szerelem is, ha ilyen ertelemben elszakadsz a szuleidtol.
2009. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs miért aggódnod. El sem tudod képzelni, hogy mennyien élnek együtt a szüleikkel 30-as, sőt 40-es korosztályból. Sokan, akik jómódúak és megtehetik, rövid távollét után ismét összeköltöznek a szüleikkel. Csak akkor akarj elmenni a szüleid otthonából, ha azt belső késztetésnek érzed, ne a külső, társadalmi nyomásnak engedj - nem mindig az a jó, amit a többség mond vagy tanácsol. Egyébként a banki hitel az kész rablás.
2009. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
23%

Ne menj albiba penzkidobas. Magam is a Te helyzetedben vagyok 33evesen.Gyujtogetek, es ennyi.

Agykontrollozz.

2009. okt. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!