Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is zavarná, ha a szomszéd...

Mást is zavarná, ha a szomszéd kukucskálna az ablakból?

Figyelt kérdés
Öregasszony. Leskelődik, hallgatózik állandó jelleggel. Kertes házról van szó. Semmi olyan problémát nem okoz, csak kicsit zavaró, hogy mindig hallgatják meg figyelik az embert.
2019. okt. 27. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekelne. De ha zavar akkor miért nem szólsz rá?
2019. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilthatod meg neki, hogy kinézzen az ablakán, vagy kimenjen az udvarába, ha te is kint vagy. Ha semmi olyant nem teszel vagy mondasz ami miatt kínos lenne minek foglalkozol vele?
2019. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz vele. Mást nem tehetsz.
2019. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha tényleg figyel, meg kukkol, kimennék a kertbe egy szál cerkában.
2019. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek. Ne foglalkozz vele! Neki már ez jelenti a szórakozást. Te is lehet h ilyen leszel!
2019. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Úgy látszik ez az öregasszonyok hobbija.Én panelben lakok,van egy idős hölgy,mindig az ajtó kukucskálóján lóg,ha valami neszt hall a lépcsőházban.
2019. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is ilyen volt a szomszédasszony. Ült az ablakban (utcafrontos ház), és azt leste, hogy ki jön-megy.

Először nagyon zavart, aztán igazából megsajnáltam, szegény, idős már, a tévét unja, nincs neki szórakozása.

Azért, hogy tudja, hogy látom ám, hogy les, elkezdtem azt csinálni, hogy mikor láttam, hogy leskelődik utánam, széles mosollyal integettem neki. Először zavarba jött, de a leselkedést, azt nem hagyta abba, hanem mindig visszaintegetett egy idő után :)

Afféle kis rituálévá vált ez köztünk, én jöttem, ő lesett, én integettem, ő visszaintegetett.

Mikor egy reggel munkába menet láttam, hogy nem ül ott az ablakban, és nem integet, még nem gyanakodtam semmire. Este jöttem haza, akkor sem volt ott, és akkor már tudtam, hogy baj van.

A fia jött hozzá délelőtt, mint mindig, de zárva volt a kapu, be kellett ugrania a kerítésen. Az ágyában találta holtan a nénit. Ez a nyáron történt, de néha, mikor elfeledkezem róla, hogy már nem él, még mindig odanézek, hogy integet-e az ablakból...

2019. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!