Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyerekes a viselkedése...

Miért gyerekes a viselkedése a bátyámnak?

Figyelt kérdés

Nagyon gyerekes a viselkedése. Múlt héten is ment sétálni és különböző házakba becsöngetett és elfutott aztán meg csak röhögött rajta. Tegnap előtt ment a haverjához és vizibombákat dobtak le egy emeletes házról az emberekre ,ahol a haverja lakik. Többször is mondtam neki hogy hagyja abba , de ő csak annyit mondott hogy kár ilyen komoly öccse van. Tegnap reggel meg boltba mentünk és felhúzta a lányok szoknyáját. Pár perc után én meg lekevertem neki egy pofont. Hogy mégis mit képzel. Pár óra múlva hazaértünk és azt mondta hogy meglepetéssel készül nekem. Hozott nekem egy tortát és az arcomra dobta. Aztán meg én is megdobáltam őt kajával.

A bátyám aztán a délutáni óráit bunker építéssel töltötte. Eszembe jutott hogy mi lenne ha szétrombolnám de lehet mégse lenne jó ötlet magamra haragítani.

Aztán este gondolkoztam a dolgokon és lehet az lenne a megoldás hogy össze hozzam a szomszéd csajjal. Másnap megbeszéltem a szomszéd csajjal egy randit,rábeszéltem a bátyámat is. Délután át is ment a bátyám.

Igen ám de a csaj készült erre és utcai hoki játékot szervezett. Engem pedig hatalmas csalódás ért. Mivel a csaj is ugyanolyan gyerekes és a bátyám így se fog megjavulni. Minden reményem elveszett.

Milyen megoldás lenne jó? Sajnos a szüleinket sem érdekli , apám is inkább csak meccsezik ,vele se tudok beszélni.

Szerintetek?



2019. júl. 12. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ennyire unatkozol, menj és mosogass el.
2019. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"és különböző házakba becsöngetett és elfutott aztán meg csak röhögött rajta."


Én 10 évesen csináltam ilyet. 19/L

2019. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kellemetlen lehet. Szerintem valami pszichológiai defektje van...csaj biztos segítene rajta, ha lesz olyan fontos számára, h leszokjon a marhaságairól
2019. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te vagy gyerekes. Mi a franc kozod van hozza hogyan él?
2019. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!