Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Férfiak miért hazuednak...

A Férfiak miért hazuednak legtöbbször szemrebbenés nélkül képességeikről, teljesítményükről? 20/f

Figyelt kérdés

Aspergeres fiú vagyok. Sosem szoktam ilyenekről hazudni, de sajnos azt veszem észre, hogy mindenki minden hülyeséget állít magáról ami nem igaz.


Példáúl új ismerősöm nagyon vagizott hogy ő bizony letud futni egy maratont.... én a kis 15 km-es maximum távommal semmi vagyok, de amikor elhívtam futni, érdekes módon már a 6. kilómnéternél haldoklott, persze a sportsértülése ami miatt a bajnoki tájbox -ot abba kellett hagyni.. olyan vékony a gyerek m,int az ujjam, soha nem volt az tájboxoló, mert az nem így néz ki.... és ez semmi, mindenféle ehez hasonló és más dolgot megéltem már rövidke életem során, ami mindig úgy végződött, hogy amikor teljesíteni kell, mindig kifogás van és mindig alulteljesít, de az arca hatalmas és szemrebbenés nélkül mesélget mindent. Ez miért van? Mert legalább a férfiak fele ilyen..... ha nem több.


Aspergeresként kicsit máshogy élem meg a világot, vagy éppen nem élem meg ezt a részét, nem értem ennek az összetettségét és nem mindig tudom mit kell mondani bizonyos szitukban. Jólenne ha valaki felvilágosítana.


2019. okt. 27. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom én például ha konditeremmel kapcsolatban beszélek nem mindig azokat a súlyokat mondom, amikkel most dolgozok ha megkérdezik mennyit nyomok X gyakorlatból.


Hanem a legnagyobb súlyt amivel dolgoztam.


Pl.: Most szeptembenben 60kgmmal csináltam mellről nyomást 4x8ban, ami már jónak számít, de most kalória deficitben vagyok, fogytam 5kgot plusz beteg is voltam 2 héten keresztűl antibiotikus kezeléssel.


Így most 50kgmmal csinálok 4x6ot van hogy 4x8at.


Ami óriási külömbség attól amit csináltam, de az is én voltam 2 hónapja szóval ha megkérdezik mennyit csinálok nem a mostani "gyenge" formámat mondom.


(Kivéve ha valaki velem együtt akar edzeni mert a mostanit érdemes mondani :D)


Az ilyen helyzetekben hazudok szemrebbenél nélkül, de nem is tekintem hazugságnak.


Lehet az a férfi is volt hogy letudott futni egy maraton távolságot, csak kijött a formából.

2019. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Vannak akik azért hazudnak hogy erősnek(náluk van a hatalom, gyeplő) érezzék magukat.

Állít valamit ami nem igaz, és ha elhiszed úgy érzi átvert téged, ergo okosabb nálad.


Vannak olyanok is akik minden ok nélkül hazudnak, őket nem érdekli mit gondolsz vagy hogy mit mondanak.

Ha elhiszed az a te hibád, naiv voltál ezért elhitted. Magadra vess. Az ő fejükben nem tudom mi járhat, gondolom a hatalom miatt is csinálják, meg amiatt is csinálják mert izgalomba hozza őket. Nem tudom te hogy éled meg a hazugságot de egy normál ember általában izgul amikor hazudnia kell mert fél a lebukástól. Ezek az emberek szerintem élvezik ezt az érzést.


Egyszerűen az ismerősöd azért is csinálhatja hogy felvágjon és többnek tűnjön mint ami. Ez szerintem elég gyakori tulajdonság. Én is szoktam túlozni ha hazudok vagy máshogy adom elő a történetet hogy élvezhetőbb legyen.

2019. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ők nem hazudnak, hanem tényleg azt hiszik, hogy ennyire jók. Egyáltalán nincsenek tisztában a képességeikkel. Sem.

Mindenben ilyenek. 15-20 kg plusszal szent meggyőződése, hogy ő sportos testalkat. Akkor is azt hiszi, hogy hatalmas a farka, ha a köldökétől méri a 18 centit. Nem tud nyalni, két perc alatt elélvez, sejtelme sincs, hogy mi az a női orgazmus, de mindenkinek elmeséli, mekkora ász az ágyban. Mindenki a haverja, mindehol van kapcsolata, igazi sztár: közben hetekig nem keresi senki még online se.

Sorolhatnám reggelig.

Röviden: ő ezt komolyan el is hiszi, a saját szemszögéből tehát nem hazudik. Inkább utólag kifogást keres.

2019. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nekem az a furcsa, hogy ők hazudnak, de ha teljesíteni kell akkor mindig hirtelen te vagy a helikopter...
2019. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Te pedig szerintem nem vagy asperger szindrómás.
2019. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!