Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsőéves egyetemisták (vagy...

Elsőéves egyetemisták (vagy akik akár másodszor mennek). Milyen eddig a dolog? Bejött amit elképzeltetek, jól érzitek magatok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok.
2019. okt. 27. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem érzem jól magam. Idősebb vagyok a legtöbb elsőévesnél és nem jövök ki jól velük.

23F

2019. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerűen imádom.


20/L

2019. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Semmi sem vált be abból amit hittem/terveztem.


Ennyire egyedül rég voltam. 20/F

2019. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Másodszor megyek, de elsőéves vagyok.



Nekem tetszik. A színvonal ezerszer jobb, mint az első szakomon, értve a tananyag minőségére, elérhetőségére, egyéb gyakorlófeladatok, tanárok felkészültsége.

Elvileg alapozóévnek kellene még csak lennie, mégis már most elhangzott egy rakás érdekes dolog.


A társaság sajnos csapnivaló. Mindenki telefonozik, nem nyitnak.


Borzalmasan demotiváltak sokan, beszélgetnek előadáson (25-40 éves emberek...), kvázi szabotálják a gyakorlatokat.

Sokan már a szakmában dolgoznak, ők nem értik meg, hogy nekünk még minden infó, gyakorlás hasznos.


Viszont nagyképűen vágtam bele, hogy á, biztos megoldom a munkát esti mellett. Lassan november van és eddig még nem sikerült...

Így ott fogom hagyni.

Ráadásul állítólag ez is akkor piacképes, ha mellétanulsz. Tehát dolgozz, járj be heti 3 délután, tanulj a tárgyakra és mellette még járj utána az interneten ennek-annak és tanulj magadtól is, főleg angolul.

Biztosan...


A fő ok azonban az, hogy nen sikerült úgy megoldanom a melót, ahogy gondoltan.

2019. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a szakom, jól érzem magam, de azért néha egyedül vagyok. Nagyon sokan vagyunk a szakon és ezért nehezebb is barátkozni.
2019. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 18/L
2019. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik eddig. Igaz, nagyon nehéz maga a szak(mérnöki), de hatalmas az összetartás. Engem teljes mértékben kompenzál az, hogy eszméletlen jó baráti társaságom alakult ki. Kezdetben féltem kicsit a szaktól, hogy nem fog tetszeni, de alapjáraton nagyon bejön már most, hogy ezt tanulom :D.

19/l

2019. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!