Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nálatok mennyire, vagy hány...

Nálatok mennyire, vagy hány százalékban szokott olyan lenni egy adott esemény/dolog/történés mint ahogy azt előre fejben elképzeltétek?

Figyelt kérdés

Példák:

-Sokszor van olyan, hogy van egy lehetőség, és azért nem megyek bele, mert rossznak képzelem el, végül amikor már benne vagyok, rájövök, hogy nem is vészes...

-Mégy egy állásinterjúra és előre elképzeled a fejedben, az egészet, végül mennyire lesz olyan mint ahogy előtte elképzelted? Rosszabbnak képzeled el a dolgokat, vagy jobbnak, mint amilyen végül tényleg lesz?

-Találkozol barátokkal, rokonokkal

-Egy ebédre vagytok hivatalosak



2012. szept. 1. 17:40
 1/1 Kuroyuki Hime ***** válasza:

HOgy jobbnak vagy rosszabbnak képzeled e el a dolgokat az csak rajtad múlik szerintem. Ez ugyanis attól függ, hogy optimista vagy pesszimista a hozzáállásod.

Én pl. nem szoktam előre nagyon megtervezni semmit...sem pedig elképzelni dolgokat...

mivel sosem lehet tudni, hogy mi fog történni a jövőben, ezért feleslegesnek tartom tervezgetni...majd ha eljön vminek az ideje, és ott leszek, egy bizonyos szituációban, akkor majd eldöntöm, hogy mi legyen :)

2012. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!