Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nulla motivációval iskolát...

Nulla motivációval iskolát elvégezni, volt más is hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Sajnos semmi motivációm nincs hogy csináljam, csak szenvedek vele. Pedig tudom hogy kéne hogy valahogy kitörjek a posványból, de egyszerűen nem megy, nem motivál a dolog. Ha véletlenül le is tudnék vizsgázni, akkor is szerintem tök elégtelen lenne a tudásom elhelyezkedni. A helyzetet fokozza hogy amúgy is utálok tanulni. Valaki volt hasonló helyzetben?
2019. okt. 28. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Majd ha ràjössz milyen a kemény fizikai munka akkor lesz motivàció.
2019. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Olyan iskolát kell választani, ami érdekel, az már önmagában motiváció.
2019. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha olyan iskolát végeznél el, ami legalább kicsit is érdekel?

Azt nem nevezném kitörésnek, ha életed végéig olyan munkakörben dolgozol, amit utálsz.

2019. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

Minek pontoztad le az 1. válszolót.

Nem ő a hülye hanem te. Teljesen igazat írt !!!

2019. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Utólag fogod rágni a kalapod.


Ez nem tud motiválni senkit. De az vigasztaljon hogy később rájössz hogy hülye voltál (ha most nem teszed). ;))

2019. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Iskola mellett végezz valami sportot, valami hobbit, hogy kitud adni a stresszt, eltudj különölni egy kicsit a világtól. Az iskola csak szenvedés, elpróbál szakítani attól, hogy saját magadra koncentrálhass. Mindenki utál "tanulni". Nem tanítanak semmit, szét kell stresszelni magad, aztán ha kapsz egy 1-est érzed magadba, hogy szr vagy és a tanár is elítél stb. abba ami krvára nem érdekel téged és nem is fog segíteni a jövőben. Mentális egészségről sem tanítanak, hogyan kezeld a depressziót, öngyilkossági hajlamaid... Amúgy a depresszió, szorongás sokszor iskolából jön
2019. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Majd ha ràjössz milyen a kemény fizikai munka akkor lesz motivàció."


Próbáltam, gyártósor, segédmunka, rakodás, tudom mi fán terem...


De ettől még nincs motivációm.


Mellesleg nem is a munka nehézsége a fő problémám az ilyennel. Inkább a nulla becsülete a munkának, a pocsék fizetés, a bárdolatlan emberek akik ilyen helyeken dolgoznak.

2019. okt. 28. 10:19
 8/15 anonim ***** válasza:
Abban nincs köszönet, ha nem érdekel. Én elkezdtem a tanárképzőt mondván jól jöhet egy diploma, de nem érdekelt, ki is buktam. Kár volt elkezdeni. Annyi előnye volt, hogy az akkor még kötelező katonaságot megúsztam.
2019. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz? Látod benne a jövőképed és a karriered? Jól meg fognak fizetni főállásban?
2019. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én gépész mernök vagyok, soha nem érdekelt, csak papírom van rola, emiatt elhelyezkedni sem tudtam... 30 évesen világosodtam meg, higy asztalos akarok lenni, most 40 évesen kezdem azt elerni a szakmában, ami masnak 30 évesen rég megvan... De legalább mostanában elkezdtem pénzt is ketesni vele, csak remélem, hogy van még 20 jó évem, hogy ellathassam magam anyagilag vénségemre.
2019. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!