Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépiforgácsoló + CNC gépkezelő...

Gépiforgácsoló + CNC gépkezelő ráépülés után most érettségizem. Mit lenne utána érdemes elvégezni? Esetleg Cad-cam vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés

Érdekel az informatika.

Tanácsokat,ötleteket megköszönnék.



2017. okt. 18. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszintén?

A termékeket a mérnökök tervezik szóval ilyen cad cames hülyéskedés nagyon nagy százalékban felesleges.

Próbálj meg cnc programozóit, de ha jó helyre akarsz kerülni ott vannak bejáratott emberek már erre szóval az kihalásos és 3 műszak.

2017. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Akkor estetleg valami más ami ehez kapcsolódik?

Pl: Gépgyártástechnológia?

Mit lenne érdemes elvégezni ?

2017. okt. 18. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek veled, az ismeretségi körömből gépgyártósok kerültek ki. Mind sorra kerültek mint cnc gépkezelő.

Nem tudom mi lenne igazán jó:) Ha érdekelnek a gépek akkor cnc programozói, ha nem akkor nem tudom, mivel ezzel tényleg a minimum 2 de inkább 3-4 műszak ami munkát kínál.

Ami még jó a programozó mellett az a meo de ezek ahogy mondtam mind kihalásos alapon mennek kb.


Kérdezz körbe több helyen:)

2017. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!