Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől érezhetném jobban...

Mitől érezhetném jobban magam? Nincs rá okom, mégis úgy érzem folyton feszült vagyok, ideges.

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem, hogy semminek nem tudok örülni. Nem tudom magam igazán értelmes dologgal elfoglalni. Ilyenkor mit csináljak? Milyen hobbit csinálhatnék? Mit tehetnék hogy jobban érezzem magam?
2019. okt. 28. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vitamin hiányos vagy.

Nekem is volt ilyen problémám aztán kaptam az orvostól egy erős vitamin kúrát vagy attól vagy csak a placebó hatástól jobban lettem.

Az is lehet nem alszol és mozogsz eleget

2019. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen vitamint kaptál és mennyi idő múlva lettél jobban? Köszönöm
2019. okt. 28. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Én is ugyanígy érzek mostanában. Valahogy semmi nem tesz igazán boldoggá. Hiába vagyok a családommal, hiába nem nélkülözünk semmiben, üresnek érzem az életem és nincs különösebb motivációm semmihez. Alig több, mint 2 hét múlva nyelvvizsgázni megyek és alig tudom rávenni magam a gyakorlásra.
2019. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen vitaminok voltak benne kis fiolákban volt a lötty és kb1-2 hónapos volt a kúra de elég hamar jobban voltam pár nap de ismétlem lehet csak a placebó hatás miatt.

De az orvos örömmel felír ilyen vitamin bombát és az is lehet recept nélkül is adnak valami hasonlót

2019. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ti tesztek valamit azért hogy jobban érezzétek magatokat?
2019. okt. 28. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A nikkel mentes béres csepp+Béres C vitamin. Mogyoró,tökmag,dió,banán,(természetes magnézium forrás)


Ha rám hallgatsz kerülöd a szart pl. Fortin,szanaksz, akkor inkább galagonya tea,zöld tea,macskagyökér tea,

2019. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha te nem tudod, ne várd azt, hogy majd egy random ember pontos választ ad 🤷🏻‍♀️
2019. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!