Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Nem akarok...

Miért van ez? Nem akarok ilyen lenni. L/18

Figyelt kérdés

Igaz nem járok bulizni.

Pl.elindul egy zene és mindenki elkezdi enekelni meg táncolni rá én meg nem merek enekelni.Vannak ilyen csapat evzarok ott is mindenki táncol én meg nem merek.Enekelni sem.

Ez miért van??

Viszont ha egyedül vagyok otthon vagy úgy a szüleim tesom előtt tökre énekelek tancolok.

Mit lehet ez ellen tenni?



2019. okt. 31. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha igazi barátként tekintesz rájuk, akkor nem tudom.


Viszont én is jártam már így. Egy barátom buliján. Gáz, de az alkohol segített. Nem. Nem kell sokat inni.

Viszont úgy énekeltem utána, hogy csak na. Táncoltam is. Nem ri.. ba. nc módjára full részegen.


Persze csak akkor, ha szoktál.


Viszont voltam már buliban, ahol eleinte nem mertem táncolni. A barátaimmal körbe álltunk és mozogtunk.


Elég, ha érzed a zenét. Otthon szoktál. Szóval ezzel nincs probléma. Ne érdekeljen senki, csak magadnak táncolj. És ennyi

2019. okt. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert van, aki gátlásos. Akár még a barátai, vagy családtagjai előtt is.

Ebben nincs semmi meglepő, szégyellni való pláne nem; egész egyszerűen nem vagyunk egyformák. Félsz a negatív visszhangtól, meg egyáltalán, vannak dolgok, amit az emebr mások előtt szégyell.

Nem vagyok benne biztos, hogy az elfogadáson kívül ez ellen kellene bármit tenni. Csak tudatosuljon, hogy te önmagad vagy, és ne akarj másvalaki lenni. :)

2019. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre találták ki az alkoholt. Józanul én sem énekelek, táncolok.
2019. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam.De egy pohár alkohol(csak egy pohár)után feloldódtk a gátlásaim.
2019. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gátlásos vagy és jól éreznéd magad, de ezért el se mersz menni, kissé szociális fóbia is... de nyugi... egyre többen lesztek a korosztályodban ezzel és egymást veregethetitek hátba, hogy ez normális dolog. Meg mindenféle önértékelési zavarok, kommunikációs és problémamegoldó nehézségek, stb...
2019. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Én nem iszok alkoholt soha

2019. okt. 31. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!