Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ismertek olyen embert, aki...

Ti ismertek olyen embert, aki bárhová megy és bármit csinál, magára vonzza a tekintetet?

Figyelt kérdés

És nem a külseje miatt, vagy legalábbis nem csak amiatt. Hanem azért, mert van benne valami, ami miatt felkelti az emberek figyelmét. De ezt nem lehet megmagyarázni, hogy mi pontosan, maximum azzal, hogy "jó a kisugárzása". Nem is kell semmit sem tennie, hogy felhívja magára a figyelmet, még megszólalnia sem.


Ismertek ilyet a környezetetekben? Mi lehet az oka ennek?


2019. nov. 3. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisugárzása.
2019. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Hülyeség ez az egész kisugárzás.. elég nagy baromság. A testbeszéde(még ez se biztos) miatt vagy markáns külseje, jó génjei miatt mondják ezt valakire. Nem véletlen hogy sokan akik átesnek a pubertás koron, és rengeteget változik a külsejük a pozitív irányba azt tapasztalják hogy sokkal több figyelmet kapnak, többen észre veszik őket. Szóval ez az egész kisugárzás, ez csakis külsőségekre irányul. Van olyan ismerősöm akinek az önbizalma nulla, szó szerint, és úgy is jár hogy mindig a földet nézi. Mégis megnézik, és vajon miért? Magas, szép haj ... stb sorolhatnám. Kisugárzás nem más mint a külsőségek. A külsőségek keltik fel az emberek figyelmét mikor elsőnek látnak valakit. Ez az igazság, aki azt akarja bele magyarázni hogy valami belülről fakadó dolog ez és megérzik a kívülállók az hazudik még magának is. Biztos ismertem ilyet nem különösebben tartom számon az embereket. Mondjuk egy régi osztálytársamra emlékszem, hogy még én is azt mondtam csak úgy vonzza a figyelmet, és mindenki a barátja akart lenni. Még a tanárok is különös figyelmet fordítottak rá. Tudod miért volt ez? Mert jóképű volt, és jó testi adottságok ennyi volt az oka. Ez adta ezt a "kisugárzást" hogy a te szavaiddal éljek.
2019. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Az első válaszoló nagyon szépen, tömören fogalmazott a lényeget illetően.Van ilyen ember az én környezetemben is és a te környezetedben is valószínű van, kedves kérdező.

Az ok, a következő.:

Minden ember egyedi, egyénenként különböző ingerek és szempontok között nevelkedett. Minden ember, közel azonos energetikai rendszerrel működik, a bevitt tápanyag egy része beépül a szervezetbe egy része elraktározódik, egy része lehet könnyen emészthető azonnali energiaforrás, egy része pedig lehet nehezen emészthető (magával az emésztéssel energiát felemésztő) tápanyag.Könnyen emészthető azonnali energiaforrás lehet pl, szőlőcukor, búzacsíra.Nehezen emészhető lehet pl szalonna, illetve zsíros hús ételek.

Ahhoz, hogy az alapokat tisztázzuk ez fontos.Kisugárzása lehet egy szalonnát evő embernek is persze és van is, de az energiabevitel, az energiafelhaszálás megértése fontos.Ezt szükséges átlátni.

Minden emberi lény rendelkezik ezzel az energiával amit a szervezete előállít.A nők havi ciklusban menstruáció által szabadulnak meg egyfajta többletenergiától a vér kiürürési folyamat végrehajtása és a regenerálódás miatt. A férfiak ejakuláció által, és sperma újratermelődéséhez felhasznált többletenergia felhasználása miatt.Ha egy nő várandóssá válik, megszűnik a havi ciklus, az energia most másfelé irányul, a szervezetben termelődő energia most gyermeket kreál, alkot.A férfinél ha megszűnik az ejakuláció az azt mutatja, hogy lehet épp kreatív formában működik, így a szexuális levezetődésre most nem szán figyelmet.A férfi ha erőlteti az ejakulációt egymás után többször, végül teljes kimerüléshez és teljes motiválatlansághoz, rosszkedvűséghez vezet.Amennyiben egy férfi kreatív és művészi beállítottságú, az energia könnyen elindulhat felfelé, aminek következménye az energiaszint növekedése lehet, aminek következménye a szexuális energia átalakulása kretív energiává, aminek következménye a kisugárzás változása.A változás milyensége , a tudatossággal arányos.

Sajnos manapság tabu téma a tényszerű beszélgetés az ember működéséről.Pedig rengeteg párkapcsolat végét az ember hiányos önismerete okozza.A régi időkben még ismert volt a tantrikus szeretkezés ami a férfi részéről nem járt ejakulációval, ami az energia megmaradását eredményezte.Persze ez kizárólag mély szerelmi kapcsolatban működött, hisz a kölcsönös tizstelet egymás iránt csak ott létezik!

A nő nem ismeri a férfi működését.A férfi nem figyel a nőre.Amikor menstruáció körüli állapotban van egy nő, kevésbé megértő vagy feszült lehet.A férfi pedig ejakuláció utáni időszakban lehet ugyanígy kevésbé megértő.Ennek tudatában, 95%-a a párkapcsolati problémáknak szinte megoldható lehet!De nem ez volt ugye a kérdés.

Viszont ahhoz, hogy megértsd mi a kisugárzás, ezt is át kell látni.

Ennek tudatában már látható, hogy az az ember akinek vonzó kisugárzása van, valószínű többet foglalkozik önmagával, illetve teljesebb életre törekszik.

Egy kevésbé informált, egyszerű embernek ugyanúgy lehet kisugárzása mint egy több diplomásnak. A természetes spontán kretív meditatív életmód velejárója amolyan mellékes következménye tulajdonképpen a kisugárzás.

2019. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyrészt a kisugárzása, másrészt a külalakja, harmadrészt meg vannak olyan emberek, akiknek annyira jó a "receptoraik", hogy a másik megszólalása nélkül is le tudják vonni a lényegi dolgokat, hogy a másik milyen személyiségű, és ezáltal valóban vonzóvá válik, ha nem is mindenki számára, de annak, aki kiszűrte, annak igen.

Kissé én is ilyen vagyok: egyrészt a külalakom miatt sajna kiszűrnek, sokszor csak negatívan, ugyanakkor szeretem megfigyelni az emberek viselkedését, mozgását, hangját, stb., és ez által be tudom majdnem jól azonosítani, hogy ő vonzza-e a tekinteteket, avagy sem.

2019. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik...akkor nem értem mi értelme megválaszolni egy kérdésre normálisan a választ, ha az értékelést esetlegesen olyan emberek is adhatják akiknek semmi közük a kérdéshez és egyáltalán nem is érdekli őket a válasz. Így ennek tudatában ezentúl megkérek mindenkit lehetőleg lefelé értékeljen minden válaszomat, köszi.:)
2019. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!