Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan lányt, aki...

Ismertek olyan lányt, aki nagyon szégyelli a pukizást/kakilást, a hasgörcsöt is vállalva szorongatja a legtöbb helyzetben?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem igazán értem a kérdést!

Nyilvánosan kellene összeszarnia magát, vagy hogy?

2019. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
87%

Igen, a 12 éves kishúgom.


Egész nap visszatartja a suliban a kakit (reggeltől késő délutánig folyamatosan), itthon is csak akkor megy el, ha csak családtagok vannak nálunk.


Pukizni se pukizik, sokszor hallom, hogy hangosan morog a hasa.



Este viszont (egy szobában alszunk) onnan tudom, hogy elaludt, hogy elkezd megállás nélkül gőzölni a gáz a pizsialsójába, ahogy álmában átveszik az uralmat a reflexek.


Egyszer gondoltam már, hogy telóval felveszem neki, hogy miket is csinál alvás közben a popsija, és hagyja abba ezt a görcsös visszatartást.

2019. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekkoromban Anyukám, ha elment valaki nagy dologra, utána mindig hatalmas sipítozást levert, hogy jajj fújj de büdös van, mindig jelenetet rendezett. Nem volt légfrissítőnk, nem tudom miért. Én meg akartam kímélni magunkat ettől, kinyitottam a fürdőszoba ablakot, de az ajtót becsuktam, hogy ne menjen a szobába a szag :D de ez nem volt neki jó, kereszthuzatot kellett csinálni, miközben tovább visítozott, ez minden alkalommal így ment. Nem tudom honnan volt olyan jó orra, más sosem panaszkodott, meg azt sem értem, miért kellett pont arra mászkálnia mindig. A végén elhatároztam, hogy én többet nem megyek nagy dologra soha többet, olyan kínos volt. Aztán vagy 4-5 napig nem mentem, és olyan székrekedésem lett, hogy nagyon fájt, vérzett, nagyon sokáig szenvedtem ezzel.
2019. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi civilizáció mikor fogja végre elfogadni, hogy a puksi meg a kaksi az természetes dolog, amit marhára nem kéne szégyellni.
2019. szept. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőimmel egyszer erről beszéltünk, és az volt a megállapítás, hogy a lányok megtanulnak csendben pukizni, mindenki így csinálja, vagy kimennek a szobából, és titokban intézik.


Illetve egyik barátnőm baráti társaságban mindig bejelentette, hogy pukizni fog, és dörrentett egyet.


Volt egy olyan fiú osztálytársam, aki, ha rájött a szarás, hazament az iskolából, és ellógott egy órát. Mondta, hogy ha kérdezik a tanárok, mondjuk azt, hogy hazament szarni. Általában nem kérdezték a tanárok, de volt amikor meg kellett mondani, és különösebb baj nem lett belőle. Beírtak egy igazolatlant, és kész.

2019. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk tenyleg el kene ezt mar fogadnia mindenkinek. Attol fel az ember h kiröhögik, az van a köztudatban, hogy ez gaz. Ugy kene felfogni mint a büfit.
2019. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, magamat.

Szerencsére eddig 2 alaklom volt nyilvános helyen, amit nem lehetett tartani...

ha van a házban más a családtagokon kívűl, én se tudok.

Ha hallom a beszédet az ajtón át, nem tudok, ha tudom, hogy egy ajtó választ el...meg itt járklának...

2019. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
3-as vagyok, én is mindig mondom a húgomnak, hogy ez természetes, meg hogy 10 éve még milyeneket csinált a pelenkába, de akkor is tartogatja.
2019. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Horváth Bence Ernő ***** válasza:
79%
én se tudtam soha se kakilni a suliba én is vissza tartottam reggeltől késő délutánig !! úgy hogy meg értem a húgodat hogy nem megy el kakilni a suliba ! és amikor haza ér nem megy el kakilni? vagy reggel otthon?
2019. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!