Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti, hogy ítélitek meg ezt a...

Ti, hogy ítélitek meg ezt a konfliktust?

Figyelt kérdés

Tegnap este fél 10 körűl várom a villamost, arrébb a megállóban a padon űl egy 35 körüli srác. Egy 50 körüli nő kiskutyával jött pórázon sétáltatta, a villamosmegállóban is eljött a kutyával és ahogy a srác előtt mentek el a kutya a sráchoz odament és elkezdte a cipőjét szagolni, azonban a gazdája nem szólt a kutyának, hogy ne menjen oda, hanem továbbra is lazán tartotta a pórázon. Ekkor a férfi azt mondta a nőnek, hogy húzza csak el a kutyát onnan, ezt határozottan durván mondta, a nő pedig nem hagyta magát, határozottan odamondta, hogy jól van már szépen nem lehet mondani? Ekkor a férfi azt mondta, hogy ne p...ázzon, mert leszúrja, a nő megijedt és feladott a beszédével és elkezdett menni közben mondta, hogy úristen. A férfi mondta, hogy t...arodjon innen mert leszurja,közben nyult a zsebébe

a nő lépkedett is elfelé, közben úristenezett. Ekkor a férfi nekem mondta, hogy látom, hogy ezek a kutyások milyenek. Mondta, hogy a nőnek nem kellett volna hagyni, hogy közelmenjen hozzá, nem szólt a kutyának, hogy ne jöjjön oda. Én feleltem a srácnak, hogy hát igen, most mit mondjak...


Ti, hogy ítélitek meg ezt, hogy így vitatkozott két ember?


A nő is hibás, hogy miért engedte a kutyát oda, a srác is, hogy ilyen nagyon brutálul beszélt, ha egy rendőr meghallotta volna, elvitte volna a srácot.


Hol tart a világ milyen világ ez, hogy így majdnem egymásnak esik két felnőtt ember?


Mit szóltok ehhez?



2019. nov. 3. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Cigány volt a csávó mi? Akkor semmit, remélem a kutya jól van.
2019. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%

Először is ezt te találtad ki, nyugodtan előadhattad volna feltételes módban, felesleges volt igaz történetként tálalni, de mindegy.


Szóval ebben a kitalált sztoriban a nő lett volna a hibás. Ha valakit zavarsz, és az illető szól ezért, akkor az a minimum, hogy szó nélkül teljesíted a jogos kérését, adott helyzetben odébbhúzod a kutyádat. Optimális esetben odaböfögsz egy elnézést kérek-et is. De semmiképp nem állsz neki a hangnem miatt őrjöngeni, mikor te vagy a bunkó mással. És máris nem lett volna “helyzet”.

2019. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első! Nem cigány volt, Magyar volt és elég jólöltözött, csak lehet ilyen a modora, de amit mondott az durva.


Kettes! Honnan tudod, hogy kitalált? Feleslegesen nem kérdeznék ilyen hosszan, mert kb.10 perc volt mig megirtam ezt a kérdést. Birom mikor valaki ilyenekkel jön, hogy kamukérdés meg kitalált. Ugyan honnan tudja, hogy kitalált.

2019. nov. 4. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!