Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van fészbukra...

Mi értelme van fészbukra kitenni, hogy hol nyaralt valaki?

Figyelt kérdés
Az csak neki élmény, aki nem volt ott, annak nem. Ugyanez, hogy ő tortát evett. A tesója/apukája meg lájkolja, kommentet ír a kép alá. Nem érzik az emberek, hogy ez mennyire szánalmas?
2019. nov. 4. 03:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Maga a facebook egy szánalom.

Egyébként nyaralás, utazás, evés-ivás stb.

Ezekre van külön megosztási funkció facebookon.

(Berez Elek utazik: Kannibál sziget)

Példaként említve.


Nekem nincs is facebookom.

Sokaknak az az élete, pedig az élet facebookon kívül az igazi

2019. nov. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
93%
Az az oldal lényege, hogy megosztod a magaddal kapcsolatos dolgokat. Te mit szoktál kirakni, ha nem ezeket?
2019. nov. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nyílván semmit nem rak ki, sunyiban nézelődik, meg politikai agymenéseket osztogat.

Egyébként ha ennyire zavar, hogy van ilyen ismerősöd akkor töröld, és nem kell nézned.

Másfelől, a facebook sem kötelező ám, hiszed vagy sem le lehet róla jönni, nekem már 4 éve nincs és boldog ember vagyok nélküle is. Ja igen, a kifogásokat is ismerem (ott érem el az ismerőseim, chat, stb), ezek csak kifogások.

2019. nov. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Engem sem izgat, ki mit rak ki. Mióta nagy nehezen, sok év után regisztráltam 4 éve, megszűntetem azok követését, akik sokat postolnak. Én regisztrációm óta semmit sem osztottam meg, nem raktam ki. A Messenger miatt akartam az egészet, de chat-elésre kevésbé motiváltak az emberek mint önmutogatásra úgy tűnik. Ha törölném Fb fiókomat, a névjegyzékben ismerőseim 95%-a nincs benne, ilyen módon nem tudom hogyan találnám meg őket, valamint, nem is engedem a Messenger-nek hogy névjegyzékemhez férjen.
2019. nov. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, a másik meg az hogy volt az illető egy helyen egy országban, az nem azt jelenti, hogy "Voltam Mallorcán.", mert csak egy pontján volt, a többi részén nem. Szóval egy tök felesleges nagyzolási mánia ez.
2019. nov. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi értelme sincs. Múltkor valamelyik ismerős megosztotta, melyik étteremben vacsorázott és hogy kiknek a társaságában. Jöttek a kommentek, "hogy találkoztatok össze ennyien, több mint 1000 km messze vagytok egymástól" mire az illető: "ő nem tud semmit, automatikusan választotta ki a résztvevőket Fb, hogy ő kinek a társaságában volt...
2019. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt sem értem, hogy minek kell ezt ennyiszer megkérdezni? Annak mi értelme? Semmi. Attól, hogy ennyien megkérdezik ezt, nem lesz jobb. Ugyanúgy csinálni fogják. Szóval le zárhatnánk már ezt a témát, de mostmár tényleg.

Ha zavar, töröld. Ennyi. Nehéz? Nem.

2019. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem kicsit frusztráltak vagytok.

Mi bajt okoz neked és egyáltalán mi közöd van hozzá,hogy ki mit akar kirakni facebookra.

Lehet téged nem érdekel a képe,de egy másik ismerősét viszont igen.

Tudom ti a komcsi rendszert szeretitek,hogy még véletlen se tudjon rólatok senki semmit,mert jön a fekete Volga. De ez az időszak már elmúlt úgy 40-50 éve.

2019. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó sokan félreértettetek, de tőlem mindenki zöldet kapott. Nem vagyok fb függő, nem irgykedek, és nem zavarnak a nyaralós képek. Csak arra szerettem volna rájönni, hogy mi értelme van.
2019. nov. 5. 05:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Naprakészen informálhatod a NAV-ot a bevételeid és a kiadásaid között fennálló anomáliákról.
2019. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!