Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendszeresen be szoktam...

Rendszeresen be szoktam küldeni anyagokat a Napiszarnak. Rossz ember vagyok? 40F

Figyelt kérdés
Sokszor nem is ismerem, akiről beküldöm az anyagot, sőt még közös ismerősünk sincs. Van amikor viszont van közös ismerősünk vagy személyesen is ismerem az illetőt. Az évben már kb 10 ember jutott fel nekem köszönhetően.

2019. nov. 7. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy rossz ember, inkább csak szánnivalóan unalmas és magányos életed lehet.
2019. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
A hősök nem mindig viselnek köpenyt. :)
2019. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Mást közszemlére tenni nem a legszebb dolog, de ettől még nem mondanálak rossz embernek. Amúgy miért csinálod, miért jó ez neked?
2019. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azok az emberek akikvbem legalább minimális igényesség és jó ízlés van messze elkerulik a napiszart, így annak az oldalnak a látogatói csak hozzád hasonló szánalmas társadalmi kivetettek, akiknek a véleménye nem nagyon nyom a latba. Kuldozgess csak képeket a belterjes kis közösségedbe; normális ember úgysem fogja látni.
2019. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Azt akartam írni mint a #4-es, csak megelőzött
2019. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Örömöt lelsz abban, hogy másokat megalázol. Elégedetlen vagy magaddal, ezért másokat szégyenítessz, mert arra már nem vagy képes, hogy tükörbe nézz és magadban keresd a hibát.
2019. nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Remélem egyszer valaki beküldi a te szeretteid közül is valakit aki majd a te válladon sír milyen mocsok emberek élnek.
2019. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Hát de, szerintem rossz ember vagy.

Nem hiszem hogy szimplán szánnivaló vagy ilyesmi...

Undorító vagy, es szomorú hogy ilyen emberek is élnek mint te.

Bocs, ez a véleményem.

Amúgy mire jó ez neked? Legalább az ellensegeiddel csinálod, vagy válogatás nélkül?

2019. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8: Válogatás nélkül.
2019. nov. 7. 22:29
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

És miért?

(8)

2019. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!