Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A jóképűség és a vonzóság az...

A jóképűség és a vonzóság az mindig együtt jár?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem. Lehet valaki nagyon helyes, nem egyszer volt már olyan, hogy láttam egy tényleg igazán jóképű srácot az utcán, azonban elgondolkodtam, hogy lehet, hogy jól néz ki, de nem fog meg igazán.

17/L

2019. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem, simán lehet valakinek taszító a kisugárzása.
2019. nov. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kisugárzás=Mosoly?

Az lehet egy felvett manír, manipuláció.. attól nem biztos,hogy az illető lrlke a helyén van.

2019. nov. 8. 00:25
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem, de kétségtelen, hogy van korreláció
2019. nov. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem járnak együtt. A kisugárzás se a mosollyal egyenlő, ha ránéznél az emberre az egész összkép adja, a tartása, tekintete, mimika. A mosoly lehet mű is, bár az igazi profiknál nehezen mondod meg mikor mű és mikor jön szívből.
2019. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen.. ezt mondom! A profik sok embert megtudnak téveszteni! A kisugárzást is lehet egyébként direkt módon fejleszteni!
2019. nov. 8. 08:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi az a “vonzóság”? Mindenkinek más vonzó, nem lehet kijelenteni valakiről, hogy “mindenki ágyba bújna vele” vagy “együtt lenne vele”, ettől még mindenki elismerhető róla, hogy jóképű. Viszont a társas kapcsolatok nagyon alapos szelekción esnek át, azt nem lazán rámondja az ember bárkire, hogy csinos/jóképű.

Legalábbis nem tudom mit értesz vonzóság alatt? Lehet, hogy vannak személyek, akik vonzódnak hozzá, de nem lesz mindenki szemében vonzó.

2019. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én jóképű vagyok, de mindeközben törpe és sovány. Mint egy elcseszett összeilleszthető babafigura, akinek a fejét lecserélték. Képzelheted mennyire lehetek vonzó dacára az arcomnak.
2019. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!