Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem jön be a lányoknak...

Miért nem jön be a lányoknak a jóképűség?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem ezt,hogy sok szép,csinos lányt szoktam látni elég átlagon aluli srácokkal,amiket sokszor nem szoktam érteni,hogy miért van. Volt már olyanra is példa,hogy tetszett egy szép csaj, de őt nem nagyon érdekeltem, pedig ény tényleg egy elég jóképű,izmos,igényes,vagány srác vagyok és személyiségem se rossz,csak annyi,hogy személyesen általában nem vagyok túl bátor beszédes lányoknál. De igazából valahogy tényleg nem vonzok mostanság egy lányt se,és ez nem tudom miért van. Viszont sok olyan srácot látok, aki 10/2-3 as és simán 10/8-9 es csajokat szexelnek. Miért van ez,hogy a lányoknak nem jön be a jóképűs vagányságom? tényleg egy különleges Brad Pittes, David Bechames jóképűségem van. De sok csajnak az átlagos testű szarképűs büdös pasik kellenek.

2017. jún. 12. 01:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Döntsétek már el végre, hogy miért nyafogtok! Az egyik hülye szerint csak a jó pasik kapnak csaj, a másik barom azon hisztizik, hogy az ocsmányakra buknak, a harmadik nyomorult szerint meg csak a pénz számít. Komolyan mondom, már nem lehet kiigazodni a lúzereken
2017. jún. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Aki nem képes kommunikálni, az ne csodálkozzon.
2017. jún. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"lányoknak nem jön be a jóképűs vagányságom? tényleg egy különleges Brad Pittes, David Bechames jóképűségem van"

"az átlagos testű szarképűs büdös pasik"

Hát ezek alapján az egód meg a bunkó stílusod jön le inkább. Meg a szokásos húde vagány vagyok, de nem merek beszélni a csajokkal. Az átlagos testtel nem is értem mi a gond, hogy a szarképű előtt meg ezt is megjegyezted. Alapból a jóképű vagy legalább átlagos kinézetű pasik jönnek be a csajoknak, de ahhoz kell egy normális személyiség is. Ami nem abból áll, hogy a szerinted csinos csajok pasiját szólod le meg helyezed magadat föléjük. Esélyes hogy A) nem vagy olyan jóképű, mint hiszed. B) utálatos a személyiséged vagy C) a kettő egyszerre.

2017. jún. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
10%

#1: Azt az általánosítást... Mindegy biztos megjött, elnézem


Amúgy meg a témához szólva szerintem azért mert tudják őket irányítani. Minden nő hatalomra vágyik elsődlegesen és ezeken az embereken ki tudják élni magukat.

2017. jún. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jóképűség, hanem nagyképűség.
2017. jún. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

A jóképűség szubjektív fogalom. Van akinek Te 10/10-es pasi vagy és van akinek 10/0-ás vagy. Ezt el kell fogadni. Persze sok mindent megváltoztathat a személyiséged, mert a bunkó nagyképű emberkékért nem tépik le magukról a ruhát a csajok.

Járj szórakozni és ismerkedj, talán megtalálod álmaid nőjét. De sose általánosíts!

Ha a meglátásod szerint a rosszabb pasiknak sikerült becsajozniuk akkor elképzelhető, hogy veled, vagy az értékítéleteddel van a baj.

2017. jún. 12. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit írsz magadról,arról az derül ki,hogy nincs valódi önbizalmad,csak játszod a vagányt.Ezt pedig a csajok kiszagolják,mint rendőrkutya a hasist.Lehet,hogy ez a baj.
2017. jún. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Hát elég töketlen lehetsz... Jóképű és izmos srácként már szétkúrhattad volna a sok cafkát.
2017. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert az az aztan nagyon meno, hogy meg se mersz nyikkanni...
2017. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

1) nem minden nőnek a médiaízlés jön be... lehet, akiket te akartál, azoknak nem... vagy kifejezetten az a zsánerük, akit te rondának tartasz, vagy olyan szinten nincsenek elvárásaik, hogy "legyen 10/9-10es stb.", hanem fogja meg őt benne vmi

2) ilyen stílussal, mocskos szájjal, beképzeltséggel, bunkósággal értelmes nő akkor sem fog veled leállni, ha te vagy tényleg te vagy a legjobb pasi a földön... lehet, máshol kell akkor keresgélni.

2017. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!