Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Falusi asszonyik/nők?

Falusi asszonyik/nők?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet leszoktatni a szomszédokat arról, hogy kukkoljanak az ablakból?


Minden egyes percemet szamon tartják.

De komolyan.


Már ott tartok, ha megyek hátra az udvaron, csak odaintek.

Persze úgy hogy tudóm, hogy les az ablakán.

Tehát nincs kint.


Oké hogy falu, de foglalkozzanak már a saját dolgukkal.


2019. nov. 11. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De az a baj hogy nincs érdelemre méltó dolguk amivel szívesebben bámulnak. De nekem is szokott ez a probléma lenniés inkább nem foglalkozom vele.
2019. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Faluban eltem 20 evig,akarhova mentem ugyan ez volt. Volt aki sunyin eltunt az ablakbol ha odaneztem de volt aki nem zavartatta magat es nezett tovabb.

Egyszer jo kedvemben talalt a szomszed neni mikor kukucskalt,pont faraszto ideges napom volt es odakiabaltam hogy talan nincs jobb dolga mint engem kukkolni egesz nap?!

Utana mar nem nezett,bar a tobbi nenike attol meg kukucskalt de szerencsere sikerult lepattannom onnan. Utaltam faluban lakni leginkabb a pletyka es a figyelo tekintetek miatt. Mindent jobban tudtak mint en ha csinaltam valamit,ment a kombinalas es a pletyka.

2019. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Elvileg nem ilyen egyszerű, hogy a te telked felé néz az ablaka....

2. Sövény, átlátszatlan kerítés, nádszövet? Debileket észre téríteni lehetetlen, te viszont tudsz róla gondoskodni, hogy ne lássanak oda.

2019. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pontosan.

Itt is ez megy

Mi egy éve költöztünk ide,de hát...


Azon gondolkodtam, hogy vajon leesik e nekik, hogy úgy köszönök, hogy nem látnak?

2019. nov. 11. 14:24
 5/12 A kérdező kommentje:

Elirtam., Bocs.


Szóval úgy köszönök, hogy ők nem látszódnak.

2019. nov. 11. 14:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan magas kerítés a világon nincs ami betakarna, mert felhúzták meg egy emeletet a sajatjukra.
2019. nov. 11. 14:26
 7/12 A kérdező kommentje:

A mellettünk lévő szomszéd az ablakból látja,ahogy állok be a garázsba, és még azt is kiszúrja, hogy telefonálok.

Nyilván kihangosító val.


Best...ras


Már gondolkodtam valami polgár pukkaszto dolgon.

Istebizony kimegy egy gatyában, elfordulok,behajolok ,mikzbe letöltöm a gatyam.

2019. nov. 11. 14:29
 8/12 A kérdező kommentje:

Letolom..

Mindig elirja.

2019. nov. 11. 14:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Javasolni lehet nekik, hogy fizessenek elő sok csatornás kábeltv-re, sorozatbarátra vagy nem tudom mik mennek most, álljanak át arra, foglalkozzanak azzal. Én is sok helyen szembesülök a beszűkültséggel, se egy könyv, se semmi, ablakon kifelé bámulás, helyzetjelentés, "épp most ki ment el az utcán", valamint celebek életével való foglalkozás, abban való tobzódás stb... Pletykalapokra is előfizethetnek egész nyugodtan.
2019. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal amikor kukkol integess neki
2019. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!