Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit akar a férfi?

Mit akar a férfi?

Figyelt kérdés
Akinek könnyen megy a csajozás az minden nővel szeretné és ebből áll az élete hogy mindennap mással,a magányos férfiak meg mindig azt mondogatják hogy ők családot akarnak. Most akkor náluk nem olyan az evolucios mindenkit dugnek oszton vagy csak addig fogalmaznak igy amig nőt nem találnak?
2019. nov. 16. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Minden férfi csinálná mindenféle növel ha lehetösége lenne rá, kár tagadni. De ti is ilyenek vagytok, csak nektek könnyebb nöként férfiakat felszedni. Egy szó mint száz ilyen az ember meg minden más élölény is.
2019. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Régebben mikor csúnya és magányos voltam családot akartam.

Mikor vonzó lettem és tapadtak rám a csajok diszkóban, egy egyéjszakás után meguntam az egészet annyira retek volt ez az érzelem mentesség. Nem is mentem azóta ilyen helyre, taszít a fertő.


Elkezdtem rendes helyeken rendes nőkkel ismerkedni és bim bam bum 1 éve járunk barátnőmmel, remek életünk van, szeretjük egymást.


Ha valaki úgy tekint egy nőre mint egy lyuk amibe belelőhet akkor hajrá, nekem nincs gusztusom az olyanokhoz akikről ez a véleményem.


Az meg hogy meghágunk mindenkit hogy legyen gyerek mert ezt mondja az evolúció nem igaz.

Az evolúció nem mond semmit, tudatalattink csinálja. Kotonból meg nem lesz gyerek, nélküle meg max abortusz az egyéjszakás eredménye.

2019. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Az evolúció nem mond semmit, tudatalattink csinálja."


És a tudatalatti miből lett, bró? :D Az bizony az evolúciós fejlődés eredménye. De amúgy tévedsz, mert nem a tudatalattink csinálja, az teljesen más dolog. Ösztön végzi az érzést, hogy nő kell, társ kell, szex kell, szaporodás kell. Ez genetikai alapú dolog, a DNS-be van beleépülve. Belőlem amúgy ez hiányzik, ez az ösztön, így nincs szükségem egyikre sem azok közül, amiket fentebb felsoroltam. Ja, van ilyen is. Érdekes.


Egyébként első írta jól, csak kicsit zordul fogalmazott. Valójában ugye evolúciós ösztön a férfiakban az, hogy találjanak párt és szaporodjanak. Biológiailag ez az egyetlen úgymond "feladatunk" az életben.

2019. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És mi van az érzelmekkel?

Akkor igazából a kaocsolat is csak egy borton a férfiaknak?

Nem is akarnak egy nővel maradni meg gyerekeket csak végigdugni a vilagot?

2019. nov. 16. 12:21
 5/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Az evolúció adott egy utat, mint a gps.

De hiába mondja a gps hogy fordulj jobbra, ha piros van, útlezárás van stb.


Az evolúció adott egy utat, aminek a végén egy sikeresen felnőtt gyerek a cél, a géneink fenmaradása.

Ezt kétféle úton lehet elérni, minőség vagy mennyiség.

Minél több nővel nincs értelme lenni a mai világban, mert nem lesz belőle gyerek sose.

Egy nővel lenni sokáig ad gyereket

2019. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit akar a férfi, mert férfi létemre én semmit sem akarok. Mármint, családot, gyereket, párkapcsolatot, együttélést, egyiket sem. Ezek közül mindet csak púpnak érzek a hátamon. Biztos antiszociális vagyok, de sajnos más ösztöneim sem működnek rendesen.
2019. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!