Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok, titeket zavar, ha egy...

Csajok, titeket zavar, ha egy kifejezetten ronda férfi bókol nektek (de nem akar semmit, nem tolakodik)?

Figyelt kérdés

Sajnos észrevettem sok nőt zavar, rosszat tesz az önbizalmának ha mondjuk egy kellemetlen külsejű férfi mint én mond nekik egy kis valós bókot. Nem szoktam közvetlenkedni, nyomulni mert tudom, hogy nem lehet esélyem, de mivel vidám jó kedvű ember vagyok, szívesen dicsérem meg amit meg lehet. Valótlan bókokat nem mondok. Viszont észrevettem hogy ezek a kis nem tolakodó bókjaim néha zavarja a nőket. Valami olyasmit olvasok le hogy “na csak ennek tetszettem ma hiába rittyentettem ki magam a legjobb formámban”. Valami ilyesmit látok rajtuk. Mégegyszer mondom nem tolakodok, nem akarok felszedni senkit és utalást se teszek rá!

Úgy vettem észre hogy egy jóképű férfitól jobban esik nektek a legbénább, rosszul sikerült bók is.


2018. jún. 8. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
engem nem
2018. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Engem az is zavar, ha jóképű férfi bókol, ha azzal a külsőmet dicséri. :) Megköszönöm, de nem szeretem. Ha az intellektusommal vagy a személyiségemmel kapcsolatban kapok bókot, annak minden esetben örülök, az már teljesen mindegy, hogy gogy néz ki az illető, akitől jön.
2018. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jóképűtől esik jól, hanem attól az egy darab embertől, aki tetszik.


Itthon is "kirittyentem" magam, ilyen hülyeségre nem gondolok, inkább arra, hogy akkor ez most mindig így lesz? El van cseszve ez a hely/időpont/ember, nem tudom, milyen kapcsolódási pont van.


Akkor nem zavar - ha igaz, hogy nem akar semmit -, ha hallom, hogy férfiaknak is bókol.


Nem önbizalom-romboló, nyugi, hanem egyszerűen olyan, most saját példám, a bókkal a férfi "elrontotta" a könyvesboltot, pedig ez van a legközelebb, és most legalább fél évig nem jöhetek vissza, hogy ne piszkáljon.

2018. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindenkitől örülök a bókoknak. Aminek nem örülök, azok az alpári "bókok", amik sajnos sok férfi szerint jópofák, de valójában megalázóak és primitívek ("de jó a segged/melled", "dugnálak" és társai), vagy ha a férfi így próbál kezdeményezni és nem hajlandó méltósággal elfogadni, ha tisztán és érthetően elutasítom és utána alig tudom levakarni magamról. Szerintem inkább a második lehet az oka, ha nem örülnek a nők, mikor bókolsz nekik. Biztos sok nőnek van negatív tapasztalata levakarhatatlan pasikkal és ha te esetleg nem is vagy az, már eleve a legrosszabbat feltételezik mindenkiről.
2018. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Soha nem tapadtam rá senkire, nem vagyok olyan! Nem zaklatok senkit, nem üldözök senkit a “szerelmemmel”.
2018. jún. 11. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem sem zavar, ha csak bókolásról van szó, pl, hogy megdicsérik csak úgy, hogy valami szép rajtam az jól tud esni bárkitől. Ha csak erről van szó, az egy kedves gesztus, én szépen megköszönöm mindig, és jó érzés természetesen. Az zavar, ha valaki pofátlan megjegyzésekkel be akar próbálkozni, de itt nálam yakorlatilag mindegy, hogy jó külsejű, vagy kevésbé, van párom, így egyrészt semmi esélye, másrészt tanuljon valami modort. Amit te írtál, azzal semmi ond nincs.

24/L

2018. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!