Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul érzem magam férfiak...

Rosszul érzem magam férfiak társaságában nőként. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Női társaságban kifejezetten magabiztos,vagány nő vagyok.Érzem,hogy vagyok valaki,van önbizalmam-Viszont mikor férfival beszélek mindig előjön belőlem az az alárendelt érzés,hogy én csak egy nő vagyok.Ez több férfi között főleg így van,mikor elkezdenek poénkodni a nőnek a konyhában a dolga,meg a szüléses,meg szexuális jellegű dolgokkal.Nem merek elöttük önmagam lenni.Nem merek mondani egy faszát vagy egy zsírt mert az mennyire nem nőies...Előtör belőlem,hogy mennyire nem tudok azonosulni ezzel az alárendelt szereppel.Hogy én miért születtem nőnek? 25 éves vagyok és nem tudok kapcsolatokat kialakítani mert érzem azt a kimondatlan alsóbbrendűséget,hogy punci van a lábam között...az öngyilkosság is megfordult már a fejemben..nem vagyok transznemű és nem akarok férfi sem lenni,csak olyan magabiztossággal járni kelni mint a férfiak és nem arra gondolni,hogy "felpróbálnak" "felhúznak" "tolnának mint a lopott biciklit" és ilyenekre...nagyon elvagyok keseredve,mit csináljak,hogy másképp gondoljam? tudom hogy nagyon kitekert érzéseim vannak,de nem tehetek róla.
2019. nov. 16. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Vannak még nem kamu kérdések gyakorin?
2019. nov. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
De cuki vagy:D
2019. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem ilyen primitív kanokkal kellene haverkodni, hanem normális férfiakkal.
2019. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1# nagyon szeretném ha kamu lenne hidd el. Sajnos tenyleg komoly problemaim vannak
2019. nov. 16. 23:10
 5/8 TR75 ***** válasza:

Nagyon sok függ attól, hogy milyen közegben mozogsz.

De amúgy kisebbrendűségi komplexusnak hangzik, amit leírtál. Szerintem egy pszichológus vagy egy coach segítségével le tudnád ezt küzdeni. esetleg ha kicsit kondícionálnád magad a férfiak társaságára (fokozatosan).

2019. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Szóval azért érzed magad rosszul, mert az emberi nemi szerv azon fajtáját birtoklod ami képes életet teremteni, és nem azt, ami védtelenül kilóg a testből?


Sajnálom hogy azt hiszed, hogy kevesebb vagy a férfiaknál. Sajnálom, hogy azt hiszed, hogy az, hogy egy bizonyos neműnek születtél, meggátol dolgokban. Sajnálom, hogy alárendeltnek látod nem csak magadat, hanem a női nemet is.

Keress fel valami szakembert, ő talán ki tud húzni ebből a mentalitásból.

2019. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam pedig az van amikor nővel vagy nőkkel vagyok akkor általában ugyan ez van.
2019. nov. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azzal van a probléma, amikről azok az ismerőseid beszélnek? Mármint én is rosszul érezném magam, ha ilyenek lennénk a férfi ismerőseim
2019. nov. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!