Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb hibád ,...

Mi a legnagyobb hibád , hiányosságod, fura zavaró szokásod?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Kényszeres vagyok.
2019. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
A legnagyobb hibám, hogy megszülettem, legnagyobb hiányosságom, hogy nem tudok szeretni, mert magamat gyűlölöm.
2019. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Második: és még teátrális energiavámpír is vagy, azt se hagyd ki...

Kérdező, gondolom kitaláltad, túl nagy a pofám 🤭

2019. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
#3 Az energiavámpírság nem itt kezdődik. Én csak a kérdésre válaszoltam és tényt közöltem. Teljesen egyedül vagyok, és nem akaszkodom másokra semmilyen szinten.
2019. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Beleőrülök a filozófiába és az álmodozásba mely kizárólagos erővel bír. Mindent a világomon keresztül szemlélek és az ott kapott utasításokat végre is hajtom. Ez sokszor veszélybe sodor. Továbbá nem tudok túllépni bizonyos dolgokon, ha pl. teleírtam egy lapot, de az utolsó betű nem lett gyönyörű gyöngy akkor összegyűröm az egészet és kezdem előről..

Keresem az alkalmat, hogy megérinthessem az embereket, megsimogassam a hátukat, megöleljem őket, nem a viszonzás miatt teszem hanem egyszerűen így kapcsolódni tudok hozzájuk és mintha belelátnék a lelkükbe.

Vannak még dolgok, írhatnék estig, de mivel a legnagyobbat kérdezted, így nem írok többet.

2019. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Metionin ***** válasza:
50%

Hiba: túl őszinte vagyok, nem vagyok megbocsátó típus, önfejű vagyok, ha valamit erőltetnek, csakazértse csinálom

Hiányosság: nincs bennem utódgondozó ösztön, bár ez csak akkor hiányosság ha összehasonlítom az átlaggal, engem nem zavar.

Fura szokásaim tömegével vannak de szerintem a legtöbb nem zavaró. Meg kinek mi a fura. Pl. másokat az is zavarhat hogy későn kelek és későn fekszek, pedig ez egész átlagos dolog sok embernél.

2019. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Szuperérzékeny vagyok, zavarnak a zajok, szagok, fények.
2019. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

hibád: túl naiv vagyok


hiányosságod: karrier iránti vágy


fura, zavaró szokásod: kényszeresen ki szoktam javítani másokat. Tömeg vs súly, egyenlőre vs egyelőre, ravasz vs elsütőbillentyű, stb.


Mind a három "képességemen" igyekszem javítani. 😅

2019. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudok normális emberi kapcsolatokat kialakítani. A defektes kapcsolatokból pedig nem tudok szabadulni. Minden téren igaz, de leginkább párkapcsolati szinten. A fentiek következtében pedig más területeken is kudarcra vagyok ítélve.
2019. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagyok következetes, így befolyásolható vagyok, következmény: nincs önbizalmam.
2019. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!