Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavarna, ha egy...

Titeket zavarna, ha egy irodai munkatársatok minden ok nélkül állandóan nyögdécselne?

Figyelt kérdés
Nincsenek egészségügyi problémái, és nem, nem *azt* csinálja az asztal alatt

2019. okt. 3. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De zavarna, egy munkahely nem ilyen dolgoknak a színtere, a magánéletét senkinek nem ott kell élnie.
2019. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha hölgy, akkor nem...

*winky face*

2019. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem-nem, egyik se: 40 körüli férfi, egyedül van a bokszában, nincs vele senki, és akkor nyögdécsel, de akkor is amikor az ügyfelekkel beszél telefonon, amikor az ebédlőben van, egyszóval állandóan


Eléggé zavar engem is meg a munkatársakat is, de nem tudjuk hogy közöljük vele másképp mint

,,Fáj valamid?“

,,Nem?”

,,Akkor ne nyögdécseljél már, az isten húzzon a f****ára ****meg!“


Voltak megbeszélések is ahol csinálta, és látszott az ügyfelek arcán hogy zavarban vannak és nem tudják hova tenni a dolgot

2019. okt. 3. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem szívesen lennék a közelében,már csak az folyamatos hangzavar miatt sem,az,hogy az miért van,magánügy :DDD

Egyszerűen nem bírom,mikor valaki csámcsog,stb.Erre mondjuk még nem láttam példát...és nem lennék meg ott.

2019. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos a munka terhe alatt nyög szegény.

Komolyabban: szerintem ilyenkor hangosan "gondolkozik" azért csinálja ezt. Volt egy kolléganőm, az meg mindíg ühüm-özött, még ha egyedül volt akkor is, és olyan rosszindulatú kis hümmögések voltak ezek, lerítt róla olyankor, hogy valami szarságon kattog az agya és azért adja ki ezeket a hangokat. Valami ilyesmi lehet talán a kollégádnál is. Ritján már előfordult ez velem is, mikor dühös voltam. Vagy egyébb gondolatokba nagyon belemélyedtem. Erre rá lehet ám szokni és az ember sokszor észre sem veszi, hogy csinálja.

2019. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Én akikkel eddig dolgoztam, és valami zavaró volt a viselkedésükben, megmondtam nekik őszintén amit gondoltam.

Persze nem gondoltam komolyan, de úgy adtam elő

"Ha nem tudsz normálisan viselkedni, ide hívom XY-t hogy megkérdezze mi a gond" Mivel nálunk csicska emberek dolgoznak, és félnek egy olyan senkitől is aki bent csoportvezető, kint meg ugyanolyan ember...

2019. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:D
2019. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!