Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktatok csinálni lefekvé...

Mit szoktatok csinálni lefekvés előtt?

Figyelt kérdés
Van valami esti rutinotok,vagy mindig mást ,amihez épp kedvetek van?

2019. nov. 19. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Gépezek, megunom, ledőlök, alszom.
2019. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Rajzolni, olvasni, filmet nézni, tanulni(persze ez a leggyakoribb..) imádkozni, tornázni... Mindig más, bár próbálok rutint kialakítani...nem sok sikerrel
2019. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

1. Megnézek egy filmet

2. Beveszem a gyógyszert

3. Folytatom a filmet addig, ameddig elalszok (Az időzítőt is benyomom a tévén hogy ne menjen egész éjjel).

2019. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Lezuhanyzok, fogat mosok, felteszem az arcápolóimat, gyakorizok, olvasok a könyvemből pár oldalt, megnézek néhány kutyás cicás videót, aztán alszok.
2019. nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Filmezünk a férjemmel, amin vagy ő, vagy én alszom be előbb utóbb. Ma ő nyert, így én még netezgetek.
2019. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Kiverem.
2019. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Én mindig törizek egyszerűen már lassan a droghoz hasonló, ha nem olvasok mondjuk második világháborúról könyvet, ha nem írok semmit akkor összeomlok. Ma is leültem háromkor és most hagytam abba és csak 1941-nél járok..

Enni sem ettem. Most megyek fürdeni és megcsinálom holnapra a többi tantárgyra a házit. Emberi kapcsolataim max. a pekcsei és a római császárokkal van.

Tervezeteket készítek az országok felemelésére. Kormányzás alapelveit tanulmányozom.

Nos, megyek is, kicsit eltereli a figyelmem a gyakori k. azért vagyok fenn. :) Kellemes estét mindenkinek

Bonam noctem!

2019. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Többnyire olvasni szokok.
2019. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Egy kis maszti!26l
2019. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Telefonon, facebookon olvasgatom a hírportálokat meg a kedvenc csoportjaim bejegyzéseit, kommentjeit.

Aztán elálmosodok és alszok.

2019. nov. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!