Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha látnátok egy fiatal nőt...

Ha látnátok egy fiatal nőt egyedül, sírva ücsörögve az esőben, oda mennétek hozzá megkérdezni mi a baj?

Figyelt kérdés

2019. nov. 20. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Biztos, hogy nem. Jobb óvatosnak lenni...
2019. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Miért tenném? Én sem örülnék egy random embernek, ha rossz passzban lennék.
2019. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Én oda mennék.
2019. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Odaadnám neki az esernyőmet aztán mennék tovább
2019. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Van önkritikám, és tisztában vagyok vele, hogy ilyen esetben nem rám vágynak az emberek. Plusz nem szeretek amúgy sem lelki szemetes lenni, nem érdekel kinek mi a baja, főleg ha idegen.
2019. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Ha biztosan tudnám, hogy akarja, hogy meghallgassam, akkor igen, de amúgy nem hiszem, hogy olyan briliáns és sziporkázó személyiség lennék, hogy fel tudjam viditani, márpedig sztem ha amúgy is mélyponton vagy, akkor csak nagyon kevés ember társaságának örülnél.
2019. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát ez sok mindentől függ, attol milyen a kedvem, mennyire esik, és hogy milyen lány aki a padon ül ránézésre.
2019. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Volt egy majdnem ilyen szituációm: ügyeletben voltam, nem messze tőlem egy pad, de nem hagyhattam el a helyet. Egyszer leült egy nő oda, és kisírta magát. Elmentek mások is mellette, de nem kérdezte meg senki sem, hogy mi a gond.

Azt gondolom, hogy néha pont az a jó, ha valaki kisírhatja a bánatát úgy, hogy hagyja mindenki békén.

2019. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mr. Whoopee ,te aki privátban írtad nekem azt a gusztustalan egy sort, üzenem neked,hogy nem én pontoztalak le.


A többieknek köszönöm a válaszokat.

2019. nov. 20. 21:36
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, te odamennél? Vagy csak én vagyok ilyen hogy oda mennék?
2019. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!