Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életetek legcikisebb...

Mi volt életetek legcikisebb élménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma nagyon beégtem, életemben először. Azóta is borzasztóan érzem magam és jól esne, ha meghallgathatnám más nagyon ciki/vállalhatatlan sztoriját. :D

Hátha 1 fokkal jobban érezném magam.


2019. nov. 20. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Körülmetéléskor ismerős jött be a műtőbe,mint műtőssegéd.
2019. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bàr nem velem történt, viszont ottt voltam és àtéltem. Nagyon átéreztem a kellemetlenséget.


Egyik tanárunkal volt egy osztàlyos messenger csoportunk, meg ugye volt egy màsik amiben nem volt benne.

Egyik osztálytársam a tanárról akart valamit mondani nekünk. A pláne a dologban az volt hogy még becézte is.

Amikor órán rezgett a telóm hogy vlki írt a csopiba, ès megnéztem hogy mit hova írtak ledermedtem. Meg kb mindenki.

Mindenki arra az egy emberre nézett hogy rossz csoportba írta.😂

A tanàr válaszúl írt egy kérdőjelet😂

Óra végén a lány elment kimagyarázni magát a tanárnőnek😂

2019. nov. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Huh, nagyon sok van, mégis csak egy jut eszembe így hirtelen.

14 éves voltam, egy barátnőmmel nézelődtünk a Douglas-ban, és akkor még nagyon nem értettem a sminkekhez. A Chanel állványt nézegettük, és ki voltak rakva szemhéjfesték teszterek, amik nem néztek ki túl biztatóan. 14 éves kis csitriként azt gondoltam, nagyon menő leszek, ha elkezdem kritizálni, hogy 16 ezerért így néz ki egy high end sminktermék, úgyhogy ki is mondtam a gondolataimat, hogy "Úristen, Chanel és nézd meg, de gáz". A probléma csak annyi, hogy fingom se volt, hogy a Chanel egy francia márka (pedig akkoriban tanultam franciául), szóval "Csennöl"-nek mondtam, majd amint megfordultam, farkasszemet néztem egy ott dolgozóval. Ez 7 éve volt, azóta kb heti egyszer elmegyek a bolt előtt, de azóta se voltam bent.

2019. nov. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jött szembe az utcán egy tanárom és integetett én meg visszaintegettem és kiderült hogy a mögöttem sétáló anyukájának integetett.
2019. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én tegnap sokáig dolgoztam, este 8-kor mentem a parkolóba az autómhoz. Lázas voltam, rázott a hideg, fájt a fejem, szédelegtem, minden bajom volt.


Gondoltam levegőzök még egy 10 percet, körbejártam az autót, rágyújtottam. Közben ellenőriztem a gumikat, leszedtem a faleveleket a hátsó szélvédőről, majd nekitámaszkodtam és felhívtam az orvost, hogy másnap délután bemennék.


Aztán gondoltam ideje hazamennem és kinyitottam az ajtót (fel sem tűnt, hogy nem nyomtam meg a központi zárat) és bedobtam a táskám. És kiszállt egy férfi röhögve, hogy szerinte ez nem az én autóm.


Azt hittem eslüllyedek szégyenemben, csak egy bocsit tudtam kinyögni és elszaladtam.

:( nagyon égő volt.

2019. nov. 21. 08:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem is annyira ciki, inkább vicces 😀 Én ültem már be idegen mellé egy kocsiba, vártam egy ismerősömet, sötét volt, azt hittem ő az, hát nem ő volt😀 jót nevettünk.
2019. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Van pár felejthetetlen ciki sztorim, de nekem csak elsőre szokott kinos lenni, aztán röhögök mindig ha eszembe jut.


-Legelsö, amire visszaemlékszem, kislány koromban volt. Volt egy bokáig érő szoknyám, abban masíroztam fel a buszra. Persze mivel nem emeltem meg, ráléptem elöl az aljára az utolsó lépcsőn és elterültem, mint egy krumplis zsák. A busz tele volt ismerősökkel. Elég döbbenten néztek.


-Vonattal utaztam. Felszálltam és haladtam végig a szerelvényen, de valahogy egyik hely sem tetszett. Mire betrappoltam az utolsó kocsiba, ahol a mozdonyvezetö nézett velem farkas szemet, mivel az már az ö fülkéje volt.


-Vécézés közben a papírgurigából rámesett egy nagy pók és villámgyorsan beiszkolt a lábamon a fehér farmerem alá. Én sikítozva téptem le magamról mindent. Aztán, mikor a nadrág a földre került, jól meg is tapostam, mert ott lapult benne a dög valahol. A barátom ezalatt az ajtó előtt várt rám. Elég érdekesen nézett rám..


- Buszon rámjött a röhögőgörcs és ka 3 megállónyi utat nyerítettem végig úgy, hogy a közvetlen közelemben senki nem volt, tehát nyilvánvaló volt a közönség számára, hogy a hülye magában röhög...

Érdekes módon senkit nem érdekelt, max csodálkozást láttam egy-két emberen.


-Szidtam a főnököt, mint az állat. Nem láttam a kocsiját, azt gondoltam nincs ott. De ott volt, pár lépésre tőlem, csak ott lent az épületnek olyan ablakai vannak, tükrözödősek, hogy kintről nem lehet belátni. Szoval minden bizonnyal hallotta, de akkor már úgyis felmondás alatt voltam, szóval annyira nem számított. Meg hát ő is ordított velünk. De az tény, hogy én sem válogattam meg a szavaim..


Amúgy én szinte nap mint nap csinálok valami hülyeséget, most csak a durvábbakat írtam le. Magamat ismerve a lista bővülni fog.

2019. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 Mekkora forma lehetsz!😂


Nekem most csak a legfrissebb jut az eszembe, mert szerintem nekem úgy reagál az agyam, hogy ami kínos vagy rossz az nagyon hamar törlődik, hogy ne érezzem magam sokáig szarul miattuk...😂 Egy plázában dolgozom és velem szemben van egy üzlet, amiben egy nagyon helyes srác dolgozik. Mindig mikor látom, hogy éppen rám néz, próbálom picit elővenni a jobbik formám, tudjátok, ilyen csajos dolgok, mozdulatok, hajcsavargatás stb... Egyik ilyen alkalommal rendeztem éppen a kirakatot, már nyugtáztam is magamban, hogy na jó, néz, erre akartam lejönni a létráról és úgy megcsúsztam az egyik fokán, hogy lezakóztam a földre. Az nap már nem volt kedvem felé nézni. 😂

2019. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Blade Bone ***** válasza:
100%

Hasonló tesómmal volt, mikor voltunk boltban :D nagyon elmerengett a sütik közt és észre sem vette hogy közben közénk keveredett egy pár, és mikor kiválasztotta ami neki megtettszett, hősiesen bedobta a kosárba... Erre megszólalt a srác, köszi ezt mi nem kérjük :D Tesóm néz mint a bögöly... Erre megismétli a srác és mutat a kosárra, Tesómnak csak ekkor esett le... Majdnem meghaltam a nevetéstől. 😂😂



Múltkorában volt egy másik jó, velem. Nyitottak egy kasszát a lidlben, gyorsan felpakoltunk és szépen haladt a sor, ám mikor az előttem levő elpakolt, észrevettem hogy a kasszás csaj már csipogtatja a következő vevő cuccait, aki nem én voltam :D kérdeztem is tőle, hogy ez kié mert én csak egy csokiért mentem be, akkor gyorsan szóltunk a néninek aki előttem volt, hogy ott maradt a holmija, visszajött, erre aszondja ez nem az övé... Mi meg csak ott néztünk bután mint az ebihal, hogy ki pakolt oda, és legfőképpen mikor? Aztán valaki hátul integetett, hogy engedjék előre, erre összenéztünk a csajjal, gondoltuk csak az övé lehet... :D Előre engedte mindenki, de ő kb avval a lendülettel amivel előretúrta magát, tovább is haladt, mert csak ki akart menni... :D Há mondom mivanitt... 😅 Aztán mikor jelzett a lány törlésért, akkor mászott elő valahonnan a kedves vásárló, hogy várjanak azaz övé. 😂😂

2019. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket most jót mosolyogtam és egy kicsit meg is nyugodtam. :D


Velem még sosem fordult elő ilyesmi, 1x estem hanyatt a jégen és kiterülve forogtam (hegynek lefelé) mint egy tengeri csillag. De azt szerencsére nem látta senki. :D

2019. nov. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!