Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi volt életetek legcikisebb...

Mi volt életetek legcikisebb dolga?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szobámba zenét hallgattam fejhallgatóval. A mellemet valamiért kicsit megtapogattam. A szomszéd meg csak hopp, benyitott. Gondolhatod, hogy mit kívántam neki a valagába. :)
2011. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Életem legcikisebb dolgára már nem emlékszem, biztos volt ennél durvább is, de mondok egy jót:

Megyek a folyosón, nézek körbe, a kezemet meg így végighúzom a függönyökön. Na igen, de a zegyik függöny úgy döntött, leesik. Ilyen kis rúdon van, és hupp, lepottyant. Fél folyosó engem nézett, én pedig megszakadva a röhögéstől visszatettem, aztán meghajoltam és mentem tovább. Azóta nem hülyéskedek a függönyökkel, sőt, elég rossz viszonyban vagyok velük, nem állunk szóba.

2011. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, a leget nem tudom, de ami eszembe jut, hogy barátnőm gyakran az anyukája telefonjáról hív, így megvan a száma. egyszer suli után megszólalt a telefonom, a barátnőm anyukájának a számát jelezte. azt hittem a barátnőm hazaért és valamit akar beszélni, így fölvettem és beleszóltam hogy SZIAAA! erre a vonal másik oldalán, megszólal barátnőm anyukája, hogy tudok-e valamit róla, mert még nem ért haza. hát, az ciki volt, azóta mindig először belehallózok a telefonba :D
2011. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát volt egy pár. Az elég ciki volt amikor a lábam beszorult a székbe és nem tudtam kihúzni és úgy mentem ki felelni hogy közben a széket húztam magammal:D
2011. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
17 évesen életem első nagy berúgása olyan rosszul sikerült, hogy nem mertek a barátaim hazavinni, inkább egy barátnőmékhez vittek (taxival, mert a lábamon nem álltam), ahol egész éjjel hánytam. Másnap reggel azt a szégyent a barátnőim szülei előtt...
2011. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az aktuális pasimmal beszélgettünk a női nevekről és mondtam neki, hogy nem is értem hogy lehet valakinek olyan neve, hogy Klotild meg Matild. Elkezdett nevetni, mire végre kinyögte, hogy anyukáját Matildnak hívják. Vááá azt az égést. Mondjuk nem sértődött meg, azóta a férjem. :-)
2011. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy telefonos sztorim. Párom bevitte a véreredményemet a dokihoz, mert olyan rosszul voltam, hogy nem tudtam volna bemenni.Csöng a telefonom, kiírja a Párom nevét. Felvettem, és nagy örömmel beleszóltam, hogy: Szia drágááám! Mire a doktornő: jó napot kívánok, be kellene jönnie a rendelőbe.
2011. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!