Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek annyira hülye...

Hogy lehetek annyira hülye hogy egy szar munkahelyen összeszedtem egy csomó pénzt kemény szenvedéssel, aztán meg feléltem az egészet mint munkanélküli?

Figyelt kérdés
Több százezret sikerült félrerakni. Szenvedtem érte mint a kutya. Nem szórakoztam sose meg semmi ezért sikerült. De nem kezdtem vele semmit mert feléltem. Elfogyott sajnos, mert akartam érettségit de halogattam hogy úgyse tudom lerakni, tanfolyammal is valami hasonló. És egyszer csak azt veszem észre elfogyott az egész, nincs munkám, pont most nem is vesznek fel sehova. És nem maradt semmi. Hogy lehetek ekkora hülye barom állat? Annyi pénzem se maradt hogy karácsonyra vegyek ajándékokat. Annyi a szerencsém hogy itthon vagyok családi házban, csak ezért nem vagyok csöves.

2019. nov. 25. 07:49
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát pontosan így. Vedd ugy, hogy tanultál az esetből. Mostantól másképp csinálod.
2019. nov. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
71%
A spórolt pénz arra való, hogy ha kell, legyen mihez nyúlni. Nem vagy hülye, munkanélküliként muszáj volt felélned.
2019. nov. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát de inkább képezni kellett volna magam és akkor már rég lenne állásom. Mert így nem tudom mi lesz. Megint jön a pokol meg a szenvedés.
2019. nov. 25. 07:58
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos a spórolt pénzt nagyon könnyű felélni, ha nincs rá konkrét bombabiztos terünk, hogy mihez is kezdjünk vele.

így csak gyűlik-gyűlik, de te sem tudtad gondolom konkrétan, hogy merre is képezd tovább magad ezért le-lecsippentettél belőle kisebb összegeket, pizzára-mozira, és utólag forrott ki, hogy basszus ezt nem így kellett volna.

Ha legközelebb munkába állsz és spórolni kezdesz legyen kidolgozva, hogy mire is teszel félre pontosan, majd amint megvan az összeg fizesd be amit kinéztél.

2019. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

figyelj neked pár százezer csomó pénz, de majd rájössz később, hogy ez nem is volt olyan sok, főleg, ha ennyi idő alatt fel is élted


remélhetőleg tanultál az esetből és pénz nélkül is tudtad volna magadat képezni, de még azt sem tetted, szóval ne a pénzt nézd, hanem azt, hogy hány órát lébecoltál el, mennyi időd volt tanulni, fejlődni, képezni magadat és mégsem tetted


szóval tanulj az esetből és állíts fel valami rendszert, hogy végre hasznosabban töltsd el az időt és a pénzedet is jobban beoszd

2019. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan így jártam én is ! :) Örülök hogy nem csak én basztam el :D
2019. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 qkker1 ***** válasza:
Mi a kérdés?
2019. nov. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Valami kis b.u.z.i 0%-ot adott :(
2019. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha értesz valamihez pl az épitőiparban akkor nem lenne olyan hogy munknélküli vagy...

Még lébecolással is tudsz keresni.

Hagyd abba csipogást fogj lapátot és hajrá.

Majd tanulsz később.

Mostmár későamikor meg épitesz akkor energiád nem lesz.

2019. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!