Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják, hogy "a magyar...

Miért mondják, hogy "a magyar lányok a legszebbek", amikor a skandináv lányok a legszebbek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Valakinek pedig ők azok akik kifejezetten nem tetszenek, az általánosítás sose jó.
2019. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
En a negerekre szavazok!;)
2019. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ilyen nincs hogy legszebbek. Egyébként nekem a saját lányaim a legszebbek és ez természetes.
2019. nov. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Miért lennének azok a vértelen, sápatag kórók a legszebbek?
2019. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

SZERINTED a skandináv lányok a legszebbek.

Szerintem a német lányok a legszebbek. Erről ennyit, felesleges ezen vitázni.

2019. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
30%
A skandináv lányoknak hasonlóan szép vonásaik vannak, mint a magyar lányoknak. Egyébként szerintem is picit sápadtak,de szépek, de a magyar leányoknak szerintem kicsit életteltelibb a bőrük azáltal, hogy nem olyan fehérek.
2019. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Pontosabban a norvég nők szépek,de nagyon.
2019. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem minden lány szép, az is amelyik csúnya. Punktum, én erre szavazok és kész. Minden lányban/nőben van valami szép. Van akinek a szeme, van akinek a haja, van akinek az alakja... Testesebb lányoknak is lehet olyan szép arca, hogy lehidalsz tőle, ismertem ilyet. Akinek meg nem szép az arca, annak szép a feneke vagy a lába vagy valami más rajta... Van aki csak egy kicsit szép, de döbbenetesen jól öltözködik, van egyedi, vonzó stílusa ami mindent ellensúlyoz. Aki meg olyat mond egy lányra hogy csúnya az egy kripli paraszt, egy akkora sötét barna bunkó, hogy egyből felvennék labdarúgónak.
2019. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Jaj bocs, barna helyett "baromit" akartam írni, labdarúgó helyett meg "csótányminisztert", csak az Artificial Intelligence közbeszólt sajnos.
2019. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Miért lennének azok a vértelen, sápatag kórók a legszebbek?"


Miért milyennek kellene lenniük: jobbágy barnáknak? :D


Igazi fehér, északi szépségek. Többi utána jön.

2019. nov. 25. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!