Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a hobbid/mit gyűjtesz?

Mi a hobbid/mit gyűjtesz?

Figyelt kérdés
Légyszi azt ne írjátok hogy pénzt gyűjtök...
2019. nov. 25. 18:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Zenéket, filmeket, videókat, fotókat, régi fociösszefoglalókat, stb. Korábban (főleg focis) újságokat is gyűjtöttem, de már abbahagytam, viszont ma is őrzöm őket. Könyveket elvből sosem dobok ki, így még a régi gyerekkori könyveim közül is megvan néhány. Amik pedig már nincsenek, azokat próbálom antikváriumból beszerezni.
2019. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Sorsjegyeket gyűjtök.
2019. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Régebben maketteztem, de mostanában sajnos se időm, se helyem, se pénzem, se energiám nincs rá.

Amit most hobbinak mondanék az a world of warcraft. Maga a játék és a mögötte lévő lore is érdekel.


Viharlámpákat gyüjtök, bár mostanában piacra menni sincs időm. Lámpákból van kb 20 db, de jónéhány még anyóséknál van és egy pár el is tört költöyéskor Sörös és üdítős fém kupakokból pedig hűtőmágnest csinálok. Ezekből jelenleg 60-70 különböző van.

2019. nov. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Régen gyufásskatulyát gyűjtöttem, ma már semmit. Ma kerékpározás a hobbim.
2019. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Törpöket gyüjtök
2019. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Órákat :)
2019. nov. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
0%
pénzt gyűjtök
2019. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!