Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki gyerekként...

Más is van, aki gyerekként nem tudott kilépni a keretekből?

Figyelt kérdés

Néhány emlékem utal erre, ami felnőtt fejjel viszont nagyon bizarr.

Két iskolaépület között a betonozott járda egy nagyobb kerülőt csinált. Száraz időben minden gyerek egyszerűen átszaladt a földes részeken, kivéve én. Én végig mentem a járdán minden alkalommal. (Holott semmi sem tette kötelezővé) Egy kirándulás alkalmával elfogyott az innivalóm. Nagyon szomjas voltam, mikor az utolsó programhoz értünk, ami egy fagyizó volt. Mondhattam volna, hogy akkor nekem valami innivalót adjanak a fagyi helyett, mégis fagyit kértem. Nem is esett jól. Betoltam az édes szart a szomjúságra, pokoli volt. Láttam az üdítőket, kívántam is mindet, mégsem mertem "különcködni."


2019. nov. 27. 13:37
 1/1 Metionin ***** válasza:
Nekem ez a járdás volt meg meg minden csomagolást úgy szerettem kinyitni, ahogy azt kellett. De nem azért mert nem mertem különcködni vagy ilyesmi, hanem mert úgy éreztem helyesnek. Sőt ha azt nézzük, inkább én voltam a különc mert a csomagolásokat is a legtöbb gyerek csak széttépte. Meg amikor valami kajára tettek valamit pl. spagettire sajtot, tejbegrízre kakaót, vagy vannak ezek a réteges joghurtok, én sosem kavartam össze ami miatt a többi gyerek hülyének nézett. De szerintem az úgy volt okés. Egy srácot meg is csaptam amikor összekeverte a tejbegrízemet :D
2019. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!