Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor érezted magad utoljára...

Mikor érezted magad utoljára boldognak?

Figyelt kérdés
Milyen életed volt akkor? Mennyi idő telt el azóta? Reménykedsz még, hogy egyszer újra az leszel?

2019. nov. 28. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ú, már nem is emlékszem. Talán gyerekként. 38 F
2019. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán gyerekként szintén, én is. 38f
2019. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Ma, kb 2 órája. Kiderült, hogy mehetek Spanyolországba szinte teljesen ingyen!

18/L

2019. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1, 2018. február végén, március elején; 2, Akkor kész voltam, és szerettem volna ezen változtatni; 3, 1 év 8 hónap körül; 4, Nem, mert a végén kiderült, hogy az egy csalfa boldog időszak volt.
2019. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2013-2015 környékén, az első alapszakom kb. 3-6. félévében.

Rettentő sok szabadidőm volt, dőlt a lóvé ösztöndíjból, pici diákmunkából és otthon laktam, sok dolgot kipróbáltam (na nem olyanokat ;))


Is-is.

A szívem mélyén talán egy picike remény még él, de nagyon erősen haldoklik.

2019. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én még gyerekként sem. Volt az életemben néhány rövidke időszak, amiben jól éreztem magam, de a boldogságot talán percekre, adott szituációkban éreztem. Az utóbbi években sajnos nem érzem, annak ellenére, hogy az élet apró dolgaink szívből tudok örülni, de ezek már tényleg csak pillanatok. N39
2019. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 2012 nyarán éreztem magam igazán boldognak és 2017 nyártól. 2018 tol kezdett romlani most meg borzalmas de bízom benne hogy megtalálom az egyensúlyt, sikerül túl lendülni...
2019. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most érzem magam nagyon nagyon boldognak, mert életemben először rám talált a szerelem egy (számomra) tökéletes férfi személyében. Boldog vagyok, ha csak rá gondolok, mikor pedig vele vagyok, arra a “boldogság” szó kevés. Jajj, azért nem akartam hogy ilyen nyálasra sikerüljön :D
2019. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2-3 hónappal a tizedik életévem betöltése előtt, akkor jelentették be a szüleim, hogy el fognak válni, és hát sokkal durvábban zajlott a gyermekelhelyezési per, mint arra számítottam, apámmal és a családjával nem is tartom a kapcsolatot, mióta véget ért. Most vagyok 21. Olyan felhőtlenül boldog biztosan nem leszek már, mint azelőtt, már csak azért sem, mert a felnövés folyamata traumák nélkül is kiábrándulásokat von maga után, de nálam mentális zavarok alakultak ki pluszban.
2019. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2016. október 27.-én (nagyon fura érzés volt az a "szerelem", ami azóta természetesen teljes mértékben megszűnt.)


Ma már a legalapvetőbb bizalom sincs meg egymás iránt. Kb. 3 hét alatt elkezdett romlani ez az idilli állapot.


Jó ideig még visszafordítható volt az összhang kölcsönösen, mindketten törekedtünk a helyreállításra - most már egyáltalán nem.


45/N és 36/F

2019. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!