Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan aparol, ki 4 eves koraban elhagyta a fiat, utoljára 6 evesen lattam, es masnak a gyerekét neveli?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne, hogy ez teljesen normalis-e. Mert nekem ilyen apuka jutott. Az mellékesen fűzőm, hogy az apukam 12 éves korom ota gyerektartást se fizet, ez nem azért mondom, mert raszorulnak, de havi 23,000et fordíthatna ram.


15/f.


(A kérdés nem kamu, mondom azért írtam ki, mert érdekelne, hogy nektek ez milyen képet jelenít meg az apukatol. Sajnos elég sokat vagyok szomoru emiatt, hogy nekem szülőből is egy jutott.)



2019. jún. 21. 02:42
 1/7 A kérdező kommentje:
ez nem azért mondom mert raszorulnak*, Nincs vessző, nem szorulunk ra. Itt a hangsuly azon van, hogy ha b*szik meglatogatni, vagy felköszönteni, akkor ennyit megtehetne.
2019. jún. 21. 02:43
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Gyökér. Erre nem tudok mást mondani. (Nem te, hanem az apád.)


Van 2 olyan ismerősöm, akinél hasonló a szitu. Ami számomra teljesen érthetetlen és furcsa, hogy ők is hasonlókat mondanak, mint amit írtál. Nem mondják, hogy szeretik az apjukat, de folyamatosan pörögnek rajta. Részemről behajtanám a gyerektartást és soha többé nem foglalkoznék az illetővel, mert nem tudnám apának tekinteni.

2019. jún. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy par eletkorevet nem irtam le pontosan, oktober (2017) ota ennyit se tesz. Ekkor 13 voltam. Iden lesz 2 eve, az apam fellett jelentve, de az ugyesseg nem tesz semmit. (valszeg jo helyen fekszik)


Az apamrol hallottam egy-ket dolgot. Az igaz, hogy drogfuggo, de ha velem lenne/lett volna, es nem masnak a gyereket nevelné, ami legjobban elszomorito, felolem annyit drogozhatna amennyit akarna. Féltestvéremnek drogot adott, akkor 14 éves volt. Ha netalantan meghalna/meghalt (szegyen, de ezt sem tudom) akkor nem lennek se szomoru se vidam. Es ez is rossz, mert egy erzest ereznem kene iranta. Egy emlekem van rola, mikor kikapcsoltam a TV-t es megvert az apukam. (4 evesen)

Mostanában kezdtem erről pörögni elég sokat.


Nyaron leszek 15. Akit nevel 16 éves, mintha engemet utalna, és keresett helyettem masikat.

2019. jún. 21. 03:01
 4/7 anonim ***** válasza:

inkabb neked kellene megerteni hogy nem mindenki csalad centrikus. Lehet azert csinalnak gyereket mert nagy a nyomas masok felol, vagy csak tovabb akarja vinni a nevet azt kesz, meg ha nem tetszik az egesz neki akkor inkabb kilep belole, vagy lehet a no egy kibirhatatlan idiota.


Az en apam is egy idiota de kit erdekel? Sose hianyzott nagyon :D Tedd tul magad rajta, es lasd peldakent hogy a jovoben milyen apuka ne legyel

2019. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én életemben nem láttam apámat, és soha nem is fizetett gyerektartást. Nem ismerték nagyon egymást anyámmal amikor teljesen véletlenül megtörtént a baleset amiből megszulettem, és amikor anyám elujsagolta hogy mi van, apám benyogte hogy van egy családja akiket nem akar otthagyni. Igy persze nem lehetett fizetni sem havonta a mit tudom én mekkora összegeket, hiszen akkor a feleség rajon, anyám meg elfogadta, mert ezen a ponton

tudta hogy igyis úgyis egyedül kell nevelnie.


Nem tudom hogy ez normális-e, de ez van, és nem vagy egyedül ¯\_(ツ)_/¯


(u.i.: ha az egyik itteni nagypofaju troll szükségét érzi hogy idekommentáljon valami olyasmit hogy anyám mekkora ceda volt, vagy hogy ostoba volt, akkor tartsátok magatokban, mert senkit sem érdekel)

2019. jún. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim is úgy nőttek fel, hogy óvodás koruk óta nem is látták az apjukat, pedig egy városban élünk. Mondjuk ő legalább gyerektartást fizetett, a pénzt nem sajnálta tőlük, csak foglalkozni nem akart velük.

Szerintem egy rossz apánál a semmilyen is jobb, nem hiszem, hogy bodogabb lennél, ha a drogos apáddal kellene élned és minden nap látni mit tesz vele a drog, esetleg megpróbálna téged is belevinni.

2019. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem azt mondom hogy minden no idiota, de pl annak ellenere h szeretem az anyam kibirhatatlannak tartom es ha ilyen no lenne a felesegem en is lelepnek a francba vagy inkabb felkotnem magam. A birosag meg.ugyis mindig az anyanak iteli a gyereket, es akkor ugyan ott tartunk, minden 2. heten lathatod a kolkod, huha
2019. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!