Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mások szerint is undorító a...

Mások szerint is undorító a szakáll?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyk, és anyám folyton csesztet és ordítózik velem, hogy borotválkozzak. Alapjáraton a kényelem miatt leszoktam vágni egy bizonyos méret után a szakállamat, de általában egy kis borostát mindig szoktam nőni hagyni. Így legalább minden nap picit máshogy nézek ki. Mivel gyorsan nő a szakállam, hétfőn babaarccal bemegyek egyetemre majd péntekre már elég nagy borosta, már már majdnem szakállasnaknak mondható arcom lesz. Nagyon szépen nő a szakállam, szép körszakáll, egybeérő és szerintem illik is hozzám. Amióta már 2 hete folyamatosan kórházban feküdtem, nem volt sok kedvem borotválkozni, így most egy konkrét sűrű körszakállam van, ami nem áll rosszul szerintem. Mások sem szóltak le érte, sőt, haverjaim már régóta mondják, hogy szakállal sokkal jobban néznék ki, próbáljam ki. Szóval amióta hazazaértem, nem borotválkoztam le és anyám szekál, ordibál velem, hogy undorító vagyok, ápolatlan csitri, hajléktalan kinézetű ősember. Egy ideig nem zavart de már nagyon zavar, hogy mindig belém köt. Percenként megemlíti, hogy takarodjak borotválkozni, mert ez nem férfias, a szakáll undorító, ő elhányja magát tőle és senki sem szereti, kerülik a lányok. Igaz ez? Más szerint is ennyire undorító a szakáll a fiúkon/férfiakon?

2019. nov. 29. 22:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%
Nem undorító, csak ha ápolatlan. De ez mindenre igaz.
2019. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
Hol van apád ?
2019. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Személy szerint én sem szeretem a hosszú(!) szakállat, de ez alatt a több ujjnyi hosszú típusúra kell gondolni, ami beleér a levesbe... A borostát és hosszabb borostát/egybefüggő pár centis szőrt kifejezetten szeretem és vonzónak tartom. 22/L
2019. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Ha ápolt, akkor nem hogy undorító, hanem nagyon is szexi tud lenni, ráadásul divatos is, ezt lányként mondom neked. Anyád nem normális. Értem hogy nem tetszik neki, szar az ízlése. Ennyivel le lehetne tudni, de hogy szekál érte az nem durva.
2019. nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Van szakállam, barátnőim is szoktak lenni, vagy én vagyok kivételes vagy anyád lökött.
2019. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem igazán kell különösen ápolnom, mert szépen nő és nem összevissza. Ebben szerencsés vagyok.

Apám már rég nem él velünk, de ő is mai napig 2 naponta borotválkozik, egy borostát nem hagy, utálja ő is, szerinte is undorító.

De örülök, hogy vannak lányok, akiknek belefér a kicsi szakáll :D

2019. nov. 29. 22:17
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egy éve van szakállam. Előtte mindig is borotválkoztam. Nem igaz, hogy kerülik a lányok. Sőt. Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Az, hogy anyukád hogy vélekedik erről az az ő dolga. Az meg, hogy te hogy érzed magad jól és hogy szakállat növesztesz vagy borotválkozol az meg a tiéd. Az elején az én környezetem is megosztotta a dolog de nem törődtem vele, mert én kifejezetten jól érzem magam szakállal. Szerintem neked is ezt kellene tenned. Ne hallgass anyukádra. Felnőtt ember vagy. El tudod dönteni mi a jó neked. Szerintem csak attól fél, hogy a "kisfia" felnőtt.
2019. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
Ha beleragad a kaja és büdös, akkor undi.
2019. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem ragad bele, hosszúságban egyáltalán nem hosszú, rövidszakáll, csak ugye már 2 hetes ezért sűrű.
2019. nov. 29. 22:24
 10/28 anonim ***** válasza:
13%
Rövid is lehet büdös.
2019. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!