Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is nagyon magasra...

Másnak is nagyon magasra került az nevetési ingerküszöbe az idő haladtával?

Figyelt kérdés

Már 15 éve lassan, amikor az internetet bekötötték otthon, minden új volt, azóta is rengeteg vicces képet/videókat láttam, nem nagyon van olyan amit ne ismernék. Bejöttek a mémek, aztán egy idő után már azokat is csak leokéztam, nem váltott ki nevetést, majd a dank memek egy ideig még megsirattak. Most viszont már valami nagyon különleges dolognak kell lenni, amire rácsodálkozok, nevetek rajta, vagy csupán viccesnek tartom.

Hová vezethet ez az út? Lesz majd megint valami, ami újra hasonló humorforrás lesz számomra, vagy ez a korszak lezárult?


2019. nov. 30. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Öregszel. Egyre kevesebb az új dolog ,ahogy az idő telik.
2019. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na jó ezek is jók, meg a coubot nem említettem ami az utóbbi év favoritja volt, de ott is egyre ritkább a jól megcsinált.
2019. nov. 30. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ja, én már csak a zsidós vicceken tudok nevetni
2019. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Ezek azért még jók.

2019. nov. 30. 23:13
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

XDDDD Vannak olyanok amik megunhatatlanok.

2019. nov. 30. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak befásultál.

Az is igaz, hogy amiből sokat lát az ember, ahhoz képes hozzászokni, de én inkább itt azt látom, hogy kicsit megkeseredtél. Rendbe kellene tenned az életedet, és hidd el, ha kiegyensúlyozottabb és boldogabb leszel, nevetni is több kedved lesz.

2019. dec. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
mindig keresni kell az újat, ami még meghat. Mondjuk amiket beraktál azok nem viccesek:) De lehet hogy nekem is csak az újat kell keresni:)
2019. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!