Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért szeretnek apróval...

A nők miért szeretnek apróval fizetni?

Figyelt kérdés

Többször volt már pénztárnál, amikor készpénzzel fizettek, a nők előszedik a nagy pénztárcájukat és akkor kiválogatják az aprókat és azzal fizetnek.

a férfiak meg általában csak papírpénzzel.

miért van ez?



2019. dec. 1. 17:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezeket a válaszokat. :D

Ha már dolgoztál valaha pénztárosként, akkor tudhatnád, hogy a pénztárosnak ez segítség, mert ha mindenki papírral fizetne, akkor nem lenne miből visszaadni, a váltópénz sem végleges.

Én azért igyekszem elosztogatni az apróimat, mert 30-40 érmének már van súlya, és nem akarom cipelgetni. Ezzel magamat is, és a pénztárost is segítem. De ha bérletet kell vennem, akkor inkább az automatába szórom a sok aprót.

2019. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nektek mi a büdös fene bajotok van a nőkkel, hogy már mindenben ennyire megkülönböztetitek őket?
2019. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam pénztáros és mai napig vásárló vagyok a boltokban...

Mindenki papírpénzzel fizet a hónap elején (méghozzá ilyen 100 forintos termékért is 20 ezressel, nemtől függetlenül).

Én általában igyekszem kártyával fizetni (nem mindenhol lehet). Ha van apróm és a kártya kilőve, akkor mindig megkérdezem, hogy adjak-e (50% igen, 50% nem, de ez óráról órára változik, hogy mennyi van a pénztárosnál).

De alapvetően az önkiszolgáló pénztárnál szoktam bedobálgatni őket, ahol gondolom nem mindenki örül neki, de nekem is leszakad a pénztárcám tőle...

2019. dec. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Tök változó, hogy milyen módon fizetek, ha lusta vagyok, kártyázok vagy kicsapom a papírpénzt, ha túl sok apróm gyűlt össze és meguntam, vagy ha tekintettel akarok lenni a pénztárosra, akkor aprót adok neki. Fogalmam sincs, hogy lehet még ebből is férfiak vs. nők kérdést csinálni.
2019. dec. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Pénztárban dolgozom, és mindenki nyomul az apróval. Nekünk tele van a kasszánk vele, nem örülünk mindig, de elfogadjuk férfitől és nőtől egyaránt.

Sokkal kellemetlenebb, mikor a 20ezressel jönnek le ide a kisboltba. Van, hogy vissza se tudunk adni.

Sőt mivel sok az aprónk, ezért van, hogy úgy is adunk vissza, és férfinek, nőnek ugyan annyi aprót adunk ki.

Amúgy meg te komoly ezzel foglalkozol? 😂

2019. dec. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
90%-ban kártyával fizetek, de amikor gyűlik az apró megszabadulok tőle. Nyilván, amikor ésszerű. Nem több ezer forintos vásárlásnál, hanem pár százasnál. Ki akar fél kiló aprópénzt cipelni a táskájában? Így is van elég holmi.
2019. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mi tudunk számolni és összeadni, a férfiak meg nem.
2019. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!