Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fent szerednék maradni 60...

Fent szerednék maradni 60 órát, maximum egy darab 2 órás taktikai szundival, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és holnap meg holnapután lesz 2 zh-m, amikre egész félévben b_sztam tanulni. Mondjuk úgy ebben a félévben teljesen ignoráltam a tanulást, nagyon sok zh-mat buktam, így is 4 zh-t kell pótolnom jövőhéten. Viszont a holnapi reggel 10 és a csütörtöki reggel 10-es zh-t nem lehet pótolni (lehet, de ötször nehezebb, akkor inkább megbukok és jövőre újra felveszem). Szóval most állnék neki az egész féléves anyagnak, jó eséllyel kb 10 óra alatt az éjjel megtanulhatom a holnapi zh anyagát. Majd holnap lesz még egy zh délután 1-kor, azt kipuskázom, majd pedig hazajövök bealszom 2 órára, majd nekiállok ezerrel a beadandómat befejezni és tanulni a zh-ra. Versenyfutás az idővel és képességeimmel. Izgalmasan hangzik, de lehetséges ez?

2019. dec. 3. 22:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerválok holnap kávét, energiaitalt, stb.
2019. dec. 3. 22:16
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Már minden hülyét felvesznek egyetemre?
2019. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg lehetséges, de hamar el fogod felejteni amit tanultál, így semmi értelme. Ugyanis a tanultak alváskor tárolódnak az agyban.
2019. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fáradt lesz az agyad. Mi értelme így tanulni?
2019. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye, attól mert nem szeretek tanulni, az csak a műveletlenségem szegénységi bizonyítványa. Alapjáraton értelmes ember vagyok, mindennek tudom a következményét amit teszek, így tudom, hogy nagyon rosszul fogom elvégezni ezt a félévet.

Az, hogy gyorsan elfelejtem, nem érdekel, délutántól kezdve már soha nem fogom használni (vagyis januárig biztos hogy nem, akkor majd újra megtanulom)

Tudom, fáradt leszek , de jobb, mint megbukni.

2019. dec. 3. 22:29
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Persze-persze...
2019. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet megcsinálni, de próbáld meg azért.
2019. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Dehogynem lehet, csak arra figyelj, hogy a lényeget magold be, ha megvannak, akkor a diákat és órai jegyzeteket nézd át.

Milyen tárgyakból lesz ZH? Tavaly én is úgy csináltam, hogy reggel mentem egy vizsgára, utána délutánra is felvettem egy vizsgát, amire a könyvtárban tanultam 3-4 órát, aztán jeles lett. :D

Volt vizsga, amire tanulni sem tanultam, (Pszichológia) csak igyekeztem mindenhova írni, Isten se tudja hogyan, de megkaptam a 2-est, pedig nem fűztem hozzá nagy reményeket. És nem járok szar suliba, egyszerűen csak én is halogatós vagyok sajnos.

Az a lényeg, hogy ne add fel, menni fog!

2019. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fent maradhatsz, persze, de érdemi tanulás ott nem lesz a vége felé.
2019. dec. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra vigyázz, hogy a 2 órás alvásod könnyen 6-8 órára nyúlhat. Amúgy átérzem, én is halogató ember vagyok, utána meg kapkodhatok.
2019. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!