Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jövök zavarba, ha...

Miért jövök zavarba, ha bámulnak a lányok?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves, introvertt, szűz, sosem volt barátnőm féle, kövér fiú vagyok. Ma délután mentem egyetemre és az otthonomhoz közeli középiskolából már kifele jöttek a diákok. Álltam a buszmegállóban amikor a szemközti buszmegállóban megláttam két nagyon csinos kb 16-17 éves lányt. Nagyon tetszett a szememnek a szőke és legalább egy két percig megbámultam, azért néha-néha levettem a szemem róla, de észrevett, hogy nézem. Erre mindkettőjük elkezdtek engem nézni, én nagyon lepirultam, majd össze vissza forgolódtam mint aki fázik, sietne és várja nagyon azt a buszt, majd teljesen más irányba néztem de ahogy vissza-vissza pillantottam, még mindig engem néztek és kuncogtak rajtam egy picit, kibeszéltek (pedig annyira nagyon nem jöttem zavarba meg annyira nem voltam feltűnő). Na mindegy, szóval már nagyon kéne egy barátnő, de kb esélyem nincs, ki vagyok éhezve, de nem nyitok egy lány felé sem, mert már vagy legalább tízszer elhasaltam a csajozásban és részegen sem megy, még az ittas csajok is visszautasítanak. Örömlányhoz meg nem megyek el. Minek leszek ennyire zavarban ha egy szép lány figyel? Így soha semmi esélyem sem lesz de mégis csinálom...

2019. dec. 4. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Pedig többet érne ha örömlányhoz mennél és gyakorolnál vele. Azt csak a sok elmerottyos hiszi azt, hogy kevesebb lesz attól ha elmegy egy ilyen hölgyhöz. Sokukkal ellehet beszélgetni és ngyon sokkal lehet ilyen szitukat gyakorolni. Énis voltam már 1-2-nél és velem is előfordult, hogy tanácsokat kértem és simán adtak tippet, hogyan érdemes közeledni a nők felé.
2019. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Mert tudod, hogy kevés vagy!


Dugj egy prostit, MILF-et, akkor megjön az önbizalom!

2019. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!