Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arcomba bámulnak az emberek?...

Arcomba bámulnak az emberek? Gondolom másnak is, miért? És hogyan lehetne ezt elkerülni?

Figyelt kérdés

Férfiak, nők, öregek, de inkább nők.

És egészen addig bámul, amíg el nem haladunk egymás mellett.

Napi rendszerességgel akad néhány ilyen szitu. Igyekeszem nem rájuk nézni, de ez már simán provokációnak is elmegy.


Ok, hogy megnézzük/látóterünkbe kerül a másik, de ez azért már sok.


Semmi különös nincs rajtam szerintem. Max nem látszom annyinak, amennyi valójában vagyok, de akkor is.



2019. szept. 17. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak beképzeled. Lehet hogy ő is azt gondolja, hogy "ez meg mit bámul rajtam?" mert különben honnan tudnád, hogy téged néz folyamatosan, ha te nem ugyanezt teszed épp? :)
2019. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem képzelem be.

Tudod látok.

És nehéz úgy beképzelni valamit, hogy veled szembe jön és belebámul a képedbe.


De öregasszony megáll mögöttem a sorban, majd félég mellém áll és néz bele a képembe, amíg oda nem fordulsz. (ezután el akart adni valamit, de az más tészta)

2019. szept. 17. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj emberek közé, ha ilyen apróságok is ennyire zavarnak, hogy valaki rád mer nézni. :D
2019. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én semleges helyet, többnyire a női lábakat nézem.
2019. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!