Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy nem tudok...

Az normális, hogy nem tudok wc-re menni, ha valaki hallja?

Figyelt kérdés
Munkahelyen, otthon képtelen vagyok. Annyira bosszantó ha valaki hallgat, hogy egyszerűen nem megy. Plázába járok kakilni emiatt (ha idegen ember hallja, az ok), vagy ha nincs hideg az erdőbe.

2019. dec. 6. 01:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Olyan hangosan csinálod?
2019. dec. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Otthol se mersz vécézni? Akkor nem kis baj van...
2019. dec. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Általában nem hangos, de előre nem lehet tudni milyen lesz, van olyan hogy az :(
2019. dec. 6. 02:16
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Az rendben van hogy zavar ha hallják, engem is zavar. De ettől még nyugodtan elmehetnél, hidd el, senki nem fog rád csúnyán nézni amikor kijössz. Én is hallom a családtagokat, kb ahogy megszűnik a hang el is felejtem az egészet. Ha nem tetszik nekik majd elmennek a közelből. Szard le, szó szerint :)
2019. dec. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Tudom milyen érzés, bár én egyelőre anyámmal élek, előtte már tökmindegy, főleg, hogy ő hangos, én meg általában nem. De akárki más jön át hozzánk, képtelen vagyok rá. Valamennyire még az is frusztrál, ha a pisilésemet hallgatják.
2019. dec. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Én mindig akkor húzom le a wc-t amikor kezd hangos lenni.
2019. dec. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
6-os.. van egy rossz hírem. Az nem nyomja el a hangot, max a te füledben. Kintről hallják akkor is.
2019. dec. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

Ugyanigy vagyok én is sajnos,egy ideig szégyeltem magam a szokszédok előtt is mert beszugeráltam hogy hallották és mit gondolnak rólam.

Most azt csinálom hogy megváltoztattam az étkezésem hogy a lehető legkevesebb levegő termelődjön és igy azért jobb kicsit.Nálam ez a WC zés dolog elég komoly frusztrációt okozott egyszerüen muszály volt valamit kitalálni.

2019. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
wow tök jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel
2019. dec. 6. 08:39
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Férjemet, akkor még nem volt a férjem, leküldtem kutyát sétáltatni ha nagy wc-znem kellett, évekig.

Nekem még plázában se menne, egyedül a kisfiam az aki mellett tudok, amúgy sehol máshol, nekem kell az egyedüllét hozzá.

Mai napig van hogy hétvégén rám se jön ha itthon van a férjem pedig már nem szorongok ez miatt előtte.

2019. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!